En kalabalık canlı grubu içerisinde yer alan böcekler, insan sağlığına zarar vermektedir. Yaşam alanlarınızda böcek veya fare bulunması durumunda derhal kontrol altına alınmalıdır. Zuhuratbaba böcek ilaçlama servislerimiz, bu semtte böcek ve fare kontrol işlemlerini sağlıklı şekilde gerçekleştirmektedir.

Böceklerden sağlıklı şekilde kurtulmak için ruhsatlı firmalardan destek almanız gerekmektedir. Aksi takdirde, sağlığınıza ciddi zararlar verebilirsiniz. Kaliteli ilaçlarla, Bakırköy ve İstanbul genelinde tüm semtlerde hizmet vermekteyiz. Yaşam alanlarınıza giren envai çeşitteki, böcekleri ve fareleri kontrol altına almaktayız.

Kontrol Altına Alınan Böcekler ve Fareler

Kalorifer böceği sinek, tatarcık, çıyan, mite, karafatma, yaban arısı, çekirge, akrep, güve, sıçan, kene, halı böceği, pire, mayt, kırkayak, kakalak, gümüş böceği, ev faresi, sivrisinek, çatı faresi, uyuz böceği, fındık faresi, örümcek, yılan, kör fare, karınca, Alman hamam böceği, tahtakurdu, eşek arısı,   bit, akar, tahtakurusu, hamam böceği, teşbih böceği, kulağakaçan böceği, salyangoz, kertenkele, lağım faresi, Amerikan hamam böceği, pamuk faresi.

Bu böcek ve fare çeşitleri kontrol altına almaktayız. Bu zararlılar, dış alanlardan yaşam alanlarımıza geçiş sağlamaktadır.

Yaşam Alanlarımıza Böcekler Nasıl Girer?

Böcekler, dış alanlardan kapalı alanlara farklı birçok yolla geçiş sağlamaktadır. Açık, cam ve kapı aralıklardan, tuvalet ve banyo boşluklarından, su ve tuvalet borularından yaşam alanlarımıza geçiş sağlarlar. Pis alanlardan geldiklerinden dolayı, bakterileri de beraberlerinde getirmektedirler.  Zuhuratbaba böcek ilaçlama servislerimiz, yaşam alanlarınızı kapsamlı olarak dezenfekte etmektedir.

Haşere ile mücadele ederken, etkili ilaçlar ve farklı teknikler kullanmaktayız. 7/24 hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz, semti ve Bakırköy ilçesini kapsamaktadır. Ekonomiktir. Zuhuratbaba böcek ilaçlama servislerimiz, uzman personellerden oluşmaktadır. Bizimle iletişime geçerek, hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72