Yaşam alanlarımızda rastladığımız çeşitli haşere ve böcekler, dolaştıkları ve girip çıktıkları mekanların kirli olması sebebiyle bir çok bakterinin taşıyıcısı olmaktadırlar. Daha sonra dahil oldukları her alana bu bakterileri yaymaya başlayan bu haşere ve böcekler, insanlarla aynı yaşam alanına girdiklerinde, insan sağlığı üzerinde olumsuz etkiler oluşturabilmektedir. Bakteri taşımalarının yanı sıra bir de zehirli grubunda yer alan böcek türleri mevcuttur. Bu canlılar da beslenme ve barınma ihtiyacıyla yaşam alanlarımıza dahil olmakta ve kendilerini tehlikede hissetmeleri durumunda bizlere zarar verebilmektedirler. Bu sebeple konut ilaçlama alanı, yaşam kalitemiz ve sağlığımız için oldukça önemli bir yer teşkil etmektedir. Zeytinburnu Konut İlaçlama, Zeytinburnu sakinlerinin konutlarında yaşadıkları böcek ve haşere problemleriyle yakından ilgilenmekte, etkili ve kalıcı sonuçlar elde edebilmek için profesyonel teknikler uygulamaktadır.

KONUT İLAÇLAMANIN ÖNEMİ

Evlerimizde ve ofislerimizde bir problem haline gelen böcek ve haşereler, insan sağlığı üzerinde çeşitli hastalıklara davetiye çıkarabilmektedir. Özellikle kan yoluyla bulaşabilecek olan hastalıklar, insan hayatını oldukça büyük bir tehlikeye atabilmektedir. Yaşam alanlarımızın daha temiz olması, sağlıksal ve hayatsal olarak problem yaşamamak adına, böcek ve haşere vakalarında konut ilaçlama hizmetlerinden yararlanmak çok akıllıca bir karar olacaktır. Konut ilaçlamaları sayesinde, böcek ve haşerelerden insan sağlığı üzerinde oluşabilecek sağlıksal problemler büyük ölçüde önlenecektir.

KONUT İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Konut ilaçlamalarında, öncelikle konutlarımızı istila eden böcek türü tespit edilmektedir. Böcek türü tespit edildikten sonra en uygun ve en etkili yöntem uygulamaya alınmaktadır. Genel olarak her türlü böcek türüne karşı etkili olan sıvı ilaçlamalar, en sık tercih edilen ilaçlama yöntemidir. Sıvı ilaçlamalar sayesinde çok geniş bir alana ulaşmak mümkün olmaktadır. Bu sayede ebat olarak küçük olan böcek türleri de ilacın etkisi altına girebilmektedir. Sıvı ilaçlar, konutlarımızı istila eden böcek türleriyle birlikte bu böcek ve haşereleri etrafa yaymış oldukları kirli havayı da temizlemektedir. Bu sebeple insan sağlığı açısından oldukça önemlidir. konut ilaçlamalarında kullanılan bir başka etkili ilaçlama yöntemi de katı ilaçlama yöntemidir. Katı ilaçlar sıvılara nazaran, sadece uygulandıkları alanlarda etki göstermektedir. Bu sebeple ilaçlanmak istenen böcek ve haşerelerin katı ilaçların uygulandıkları alanlara gelerek, ilaçla temas etmesi beklenmektedir. Bu durum da zamansal olarak sıvı ilaçlamaların gerisine düşmektedir. Fakat uzun sürelerde etki gösteriyor olsalar da, katı ilaçlar da sıvı ilaçlar gibi oldukça kuvvetli ve kalıcı çözümler sunan bir ilaçlama yöntemidir.

Zeytinburnu sakinleri, konutlarında yaşamış oldukları böcek ve haşere problemleriyle başa çıkabilmek için Zeytinburnu Konut İlaçlama hizmetlerinden, oldukça uygun fiyatlarla yararlanabilmektedir. Sizler de konutlarınızda herhangi bir böcek ve haşere problemiyle karşı karşıya iseniz, sitemizde bulunan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72