İnsanların yaşadığı alanları hemen hemen tümünde kendilerine yer edinen böcekler, çeşitli yollarla insanlara zarar vermektedirler. Yeşilbağ böcek ilaçlama hizmetlerimiz, bu semtteki böcekleri garantili şekilde kontrol altına alarak, insanlara yaşattıkları sorunları en aza indirmektedir.

Haşereler Yuvalarını Nerede Kurar?

Haşereler nemli ve rutubetli alanları, yuvalarını kurmak ve yumurtalarını bırakmak için tercih ederler. Bitki örtüsünün bulunduğu her yer, böceklerin yuvalarını kurdukları alanlardır. Ancak aç kalmaları durumunda, kapalı mekanlara girerler. Kapalı mekanlarda da, depo, tuvalet, banyo, kömürlük, duvar çatlakları gibi nemli ve pis alanları yuva kurmak için tercih ederler. Bu alanlardan çeşitli bakterileri ve mikropları, yaşadığımız alana bir şekilde sokarlar. Dolayısıyla haşerelerin bulunduğu alanlar, hastalıkların yaşandığı alanlardır.

Yeşilbağ böcek ilaçlama hizmetlerimiz ev, işyeri, depo, fırın, hastane, pastane, işyeri, fabrika, park, bahçe, tarla gibi alanlarda ve daha birçok açık, kapalı alanda 7/24 sürmektedir.

Böcekler Isırır mı?

Haşere çeşitlerinin bazıları ısırmaktadır. Bunlar insanların kanını emmektedir. Bazı böcekler, zehirlidir. Isırdığı canlıya, zehrini enjekte eder. Zehirli böceklerin ısırması durumunda, en yakın sağlık kuruluşuna gidilmelidir.

Zehirli olmayan, ancak ısıran böcekler de tehlikelidir. Bunlar da canlılar arasında, hastalıkların yayılmasını sağlamaktadırlar. Salgın hastalıklar, böceklerin bulunduğu alanlarda daha çabuk yayılmaktadır.

Haşerelerden Bulaşan Salgın Hastalıklar

  • Tifüs
  • Dizanteri
  • Verem
  • Veba
  • Tifo
  • Lyme hastalığı
  • Kırım Kongo kanamalı ateşi

Kalorifer böceği, kulağakaçan böceği, pire, ev faresi, yaban arısı, çatı faresi, kırkayak, sinek, tatarcık, akrep, kör fare, tahtakurdu, kene, halı böceği, hamam böceği, örümcek, kertenkele, Alman hamam böceği, karafatma, kakalak, mite, mayt, eşek arısı, gümüş böceği, bit, çıyan, fındık faresi güve, yılan, tahtakurusu, salyangoz, uyuz böceği, lağım faresi, akar, teşbih böceği, sıçan, çekirge, karınca, Amerikan hamam böceği, sivrisinek, pamuk faresi hastalık bulaştıran zararlı canlıladır. Hastalık bulaştıran zararlı canlılar, servislerimiz tarafından uygun fiyatlarla ilaçlanır.

Böcek ilaçlama Yeşilbağ’da ve Bağcılar’ın tüm ilçelerinde şirketimiz tarafından ekonomik ve garantili olarak sürdürülmektedir.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72