Yenidoğan Böcek ilaçlama servisimiz, İstanbul Avrupa yakası Gaziosmanpaşa şubemize bağlı olarak çalışmalarını kapalı ve açık mekanlarda 7/24 titizlikle sürdürmektedir.

Haşere ve kemirgenler yılın her mevsiminde yaşam alanlarımızı daraltmakta ve çeşitli hastalıkların bizlere bulaşmasına olanak tanımaktadır. Sağlığımız için risk taşıyan, bakteri üreten ve mikrop yayan bu zararlı canlı türlerine karşın mutlaka ilaçlama yaptırmamız gerekmektedir.

Tabi ilaçlama bireysel olarak uygulanabilecek bir yöntem değildir. İlaçlama yaptırmak için profesyonel kişi ve kurumlara ihtiyaç vardır. İlaçlama şirketleri sayıca çok olduğundan, ilaçlama yapmak için firmanın da taşıması gereken kriterleri olması gerekmektedir.

İlaçlama Hizmeti Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

İlaçlama hizmeti satın alırken dikkat edilmesi gereken hususların başında firma profili, tarihçesi kullanılan ilaçların sağlığa zarar vermemesi önemlidir. Bunun yanında korsan bir sürü firma ve ilaçlar bulunmaktadır. Piyasada iletişim araçları kullanılarak web siteleri üzerinden satılan bandrolsüz yasadışı ilaçlara kesinlikle itibar etmeyiniz. Unutulmaması gereken bir diğer önemli husus ise, İlaçlama uygulamalarının evde ilkel koşullarda hazırlanıp yapılmasıdır. Bu durum zehirlenmelere ve alerjik reaksiyonlara neden olacağı için asla uygulanmaması gerekmektedir.

Böcek İlaçlama Fiyatları Ne Kadar?

Böcek ilaçlaması yaptırmak isteyenlerin sıklıkla aklına takılan en önemli sorulardan biri de Böcek ilaçlama fiyatlarının ne kadar olduğudur. Bu konuda yaklaşık 18 yıldır faaliyetlerini sürdüren firmamız en ekonomik fiyat seçenekleri ile size hizmet vermektedir. İlaçlama fiyatlarının değişkenliği sadece ilaçlama yapılacak alan yani yüz ölçümü ile kullanılacak ilacın miktarı belirlemektedir. Bunun dışında İstanbul içi tüm ilçe ve semtlere ve tüm mahallelere ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

7/24 hizmet veren çağrı merkezimizi ya da web sitemiz üzerinde Talep Formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size gereken her aşamada ihtiyaçlarınızı profesyonel olarak karşılamak için destek vereceklerdir. Firmamızı arayarak gönül rahatlığıyla ilaçlama yaptırabilirsiniz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72