Firmamızın Yenibosna böcek ilaçlama şubesi, haşerelerle mücadele, asalak, parazit, kemirgen türleri yok etme adına böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Yaz aylarının gelmesiyle kabuğunda çıkan pek çok zararlı canlı türü, sıcak iklimi kendi lehine çevirmek ister. Çünkü haşere ve haşere türleri çok hızlı üreyip ve hızla çoğalma özelliklerine sahiptirler. Bazı haşere türleri yumurtalarını bırakırken, bazı kemirgen türleri ise doğurarak üreme işlevini tamamlar.

İnsanların yaşam alanlarını davetsiz, zararlı misafirler olarak paylaşan haşereler insanların olduğu yerde yaşamanın keyfini sürerler. Pek çok haşere türünün insanlara yakın yaşama isteyişinin arkasındaki sır perdesi, kuşkusuz besin kaynağı oluşturmalarıdır. Öte yandan barınma, üreme ve çoğalma işlemleri için insanların yaşadıkları kapalı alanlar haşereler için bir nimettir adeta. Çok hızlı çoğalan haşerelere karşı yeterli tedbirler ve önlemler alınmadığı takdirde, baş etmekte bir o kadar zorlaşacaktır. Bunun yanında sağlığınız olumsuz yönde etkilenecek ve beraberinde yaygın hastalıkları doğuracaktır. Bu durumda yapmamamız gereken ilk şey böcek ilaçlaması yapmaktır. Etrafımızda; Fare, pire, Akrep ve çeşitli türde zararlı canlıların olması olası bir durumdur. Tek çözüm ise Böcek ilaçlaması yapmaktır.

Mücadele ve Yöntemler

Böcek ilaçlama ve diğer haşere türlerine özgü ilaçlama firmamızın uzun yıllardır kullandığı bazı teknik ve yöntemler bulunmaktadır. Haşereler, tür ve cins olarak birbirilerinden farklılık göstermektedir. Ama yapılan müdahale hepsi için aynı tesirde ve kalıcı çözümler sunmaktadır.

Başlıca kullandığımız yöntemler;

Sıvı İlaçlama,

Kokulu İlaçlama,

Kokusuz İlaçlama,

Jel İlaçlama,

Fare İstasyonları.

 

Haşerelerden Kurtulmak İçin Bizi Arayın

7/24 hizmet veren firmamız, talep ve şikayetlerinizi önemsiyor ve anında müdahale etmektedir. Çağrı merkezimizi arayarak oluşturacağınız randevu kaydı sayesinde istediğiniz saate böcek ilaçlaması hizmeti sunmaktayız. Bizi arayın, en garantili ve en ekonomik fiyatlarla sizleri haşerelerden kurtaralım.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72