Yakuplu böcek ilaçlama şubesi, bu semtte böceklerin yuva yapmasına ve ilaçlama sonrasında yeniden çıkmasına engel olmaktadır. Yanlış uygulamalar, kısa sürede üreyen böceklerin üremesine engel olmamaktadır. Yanlış ilaçlarla, amatörce yapılan uygulamalardan sonra, böcekler yaşam alanlarınızı rahatça istila edeceklerdir. Profesyonel anlamda uzun yıllardır hizmet veren şirketimiz, kurumsal kimliği ve profesyonel kadrosu ile böceklere karşı çözümler üretmektedir.

Yaşam Alanlarınızda Kalıcı Sonuçlar

Kalıcılı sağlayan yöntemlerimiz, haşerelerin türlerine göre uygulanmaktadır. Zira her haşere türü, aynı anatomik yapıya sahip değildir. Dolayısıyla, üzerilerinde kontrol sağlayacak olan yöntem de aynı olamaz. Kokusuz, sıvı, katı, kokulu, jel, insektisit ve rodentisit ilaçlarla birçok böcek çeşidi kontrol altına alınmaktadır.

Yakuplu böcek ilaçlama servislerimiz, fare türlerini de kontrol altına almaktadır. Fare ilaçlama hizmeti de vermektedir. Ev, okul, hastane, pastane, fırın, depo, cafe, park, bahçe, bağ, dershane, anaokulu, yuva gibi alanlara kalıcı çözümler sunmaktayız.

Kontrol Altına Alınan Haşere ve Kemirgen Türleri

Kalorifer böceği sinek, tahtakurdu, Alman hamam böceği, kör fare, eşek arısı, akar, hamam böceği, tahtakurusu, yılan, kertenkele, fındık faresi, salyangoz, tatarcık, çıyan, mite, karafatma, yaban arısı, çekirge, akrep, güve, sıçan, kene, halı böceği, karınca, pire, mayt, lağım faresi, kırkayak, kakalak, gümüş böceği, ev faresi, teşbih böceği, sivrisinek, Amerikan hamam böceği, kulağakaçan böceği, çatı faresi, uyuz böceği, örümcek, bit, pamuk faresi.

Böcek ilaçlama Kocasinan’da uygun ücretlerle şirketimiz tarafından yapılmaktadır. Ekonomik koşullarda böceklerden kurtulmak için şirketimizden randevu alabilirsiniz Kocasinan böcek ilaçlama servislerimizden alacağınız hizmetlerle, sağlıklı alanlarda yaşayabilirsiniz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72