Geniş kitlelere ulaşan ve network ağını günden güne yenisini katan kurumsal firmamızın İstanbul Zeytinburnu şubesine bağlı çalışmalarını sürdüren Veliefendi Böcek İlaçlama servisimiz, hızlı ve 7/24 haşere ve kemirgenlerin güvenle kontrol altına alınması konusunda hizmet vermektedir.

Bakteri ve mikrop taşıyan haşere ve kemirgen türleri, bağışıklık sistemimizin çökmesine ve beraberinde salgın hastalıklara yakalanmamıza neden olurlar. Gerekli önlemler alınmadığı takdirde, bu hastalıklar ölümcül sonuçlara kadar uzanabilmektedir. Bu konuda mutlaka uzman firmamızdan profesyonel destek alınması gerektiği unutulmamalıdır. Haşerelerden ancak ilaçlama hizmeti alarak kurtulabilirsiniz.

Haşereler Neden Tehlikelidir?

Haşerelerin minik ve gözle görünmeyen türlerini baz aldığımızda aslında hiçte masumane oldukları söylenemez. Haşereler oldukça tehlikeli zararlı canlı türlerdir. Doğal yaşam alanlarında yeterli seviyede su ve besin kaynağı bulamayan haşereler, hemen insanların yaşam sahasına saldırırlar.

Haşerelerin bulunduğu yerler, rutubetli, nemli ve genellikle kötü kokular yaymaktadır.   Yuvalandığı alanlarda bakteri üremesine sebep olan haşereler,  bu bakterileri etrafa yayarak, mikrop ve salgın hastalıklara neden olurlar. Mantar virüsü, hepatit virüsü, alerjik reaksiyonlar, veba, tifüs, kırım Kongo kanamalı ateşi, lyme, akdeniz ateşi, dizanteri, verem, parazit reaksiyonları gibi ölümcül hastalıklara neden olan haşerelere karşı mutlaka ilaçlama yapılmalıdır.

Garantili Yöntemlerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

7/24 bizi arayın. Kesintisiz hizmet veren Veliefendi böcek ilaçlama servisimizi arayarak istediğiniz saatler için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Ekonomik Fiyatlar ve Garantili ilaçlama hizmetlerimiz sayesinde haşere ve kemirgenlerden anında kurtulacaksınız. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, çözüm odaklı ve kesin sonuçlar elde etmenizi sağlar.  Haşere ve kemirgenlerden kurtulmak için bizi aramanız yeterli.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72