Vefa semtinde böcek ilaçlama hizmetleri, en kaliteli şekilde şirketimiz tarafından verilmektedir. Fatih ilçesi genelinde sürdürdüğümüz hizmetler, ekonomiktir. Servislerimize 7/24 ulaşabilirsiniz. Bulaşıcı hastalıklar bulaştıran böceklerden, sağlıklı yollarla kurtulmak mümkündür.

Haşerelerin Sağlığa Zararları

Haşerelerin sağlığa zararı, taşıdığı bakterilerden kaynaklanmaktadır. Dünya üzerinde birçok böcek türü bulunmaktadır. Hemen hemen hepsi, pis alanlarda yuva yapmaktadır. Pis alanlarda yuva yapan böcekler, taşıdıkları bakterilerle insanların hastalanmasına neden olmaktadır.

Ayrıca, kan ve temas yolu ile bulaşan çok sayıda ölümcül hatalık bulunmaktadır. Bu tehlikeli hastalıkların, canlılar arsı geçişini de yine böcekler sağlamaktadır. Birçoğu kan ile beslenmektedir. Bunlar kan yolu ile bulaşan hastalıkları taşırlar. Bazı haşere türleri ise, yaşam alanlarımızda her alana temas edebilirler. Temas yolu ile bulaşan hastalıkların geçişini bu şekilde sağlarlar.

Sizlere, hijyenik alanlar yaratmak adına en iyi ilaçlarla ve en kaliteli ekipmanlarla çalışmaktayız. Yöntemlerimizle, kalıcı olarak böcekleri bulunduğunuz alanlardan uzaklaştırmaktayız.

Kalıcılık Sağlayan Yöntemlerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Vefa böcek ilaçlama servislerimiz, uzman personellerimiz eşliğinde en iyi yöntemlerle hizmet vermektedir. İstanbul’un en eski semtlerinde biri olan semtte, pek çok zararlı canlı ile karşılaşmak mümkündür. Kalabalık nüfusundan ve eski yapılarından dolayı semt, çeşitli haşere ve fare türlerine ev sahipliği yapmaktadır.

Semtte Bulunan Zararlı Canlılar

Karınca, mayt, sivrisinek, tatarcık, tatarcık, tahtakurusu, eşek arısı, tesbih böceği, salyangoz, sinek, çekirge kertenkele, kulağakaçan böceği, akar, Amerikan/ Alman hamam böceği, tahtakurdu, kalorifer böceği, halı böceği,  güve, yaban arısı, çıyan, kene, bit, kakalak, uyuz böceği, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, mite, gümüş böceği, karafatma, akrep, pire, örümcek, kırkayak, sıçan, yılan.

Vefa böcek ilaçlama servislerimiz, zararlı canlı türlerinin tümünü ekonomik olarak ilaçlamaktadır. Hizmetlerimizden 7/24 faydalabilirsiniz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72