Üsküdar

İstanbul Böcek İlaçlama Servisi

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde standart fiyatlar ve zamanında servis garantisi ile çalışıyoruz.

Bilgi Alın

İletişime Geçin

Tüm haşere problemleriniz için firmamızdan randevu alabilirsiniz

Tüm Haşereler

30’dan fazla haşere türü için en güvenilir ilaçlama yöntemlerini uyguluyoruz.

İletişime Geçin

Hemen ilaçlama servisi çağırmak için bizi arayın ve randevunuzu oluşturun.

Hastalık taşıma ve yayma riski bulunan haşere ve böcekler yaşam alanlarımıza rahatça girip yerleşebilmekte, sağlığımızı tehdit etmektedirler. Her mevsim karşılaşabileceğimiz bu canlılar özellikle yaz aylarında sıcakların başlamasıyla daha hızlı üreyip çoğaldıklarından bu dönemde görülme oranları daha fazladır. Haşere ve böcekler insanlara tiksinti verip hatta korku saldıkları gibi çok daha önemlisi hastalık bulaştırırlar. Kimi dışkı ve salya bırakarak kimi kan emerek kimi ısırarak hastalık yayan bu canlılardan korunup kurtulmanın en etkin yolu ilaçlama yöntemidir. Üsküdar Böcek ilaçlama işinin ehli personeli gelişmiş teknolojik aletleriyle sizlere yardımcı olmaktadır. Ayrıca Bulgurlu , Acıbadem , Kandilli İlaçlama şirketleri profesyonellik doğrultusunda ekonomik ve güvenilir hizmetlerine devam etmektedir.

Tahtakurusu, bit, kene, karasinek, sivrisinek, hamamböceği, kalorifer böceği, çıyan, akrep, fare, yılan gibi haşere, böcek ve kemirgenlerin bakteri ve virüs taşıyarak, ısırarak, kan emerek insan sağlığını tehditlerinin yanı sıra kemirgenlikleriyle eşyalarımıza zararları da söz konusudur. Özellikle toplu yaşam alanlarından okul, ofis, büro gibi yerlerde bulaştırdıkları hastalıkların sonuçları daha vahim olabilir.

Üsküdar Altunizade Böcek İlaçlama

Son yıllarda kene ısırması sonucu Kırım Kango hastalığına yakalanan insanlar maalesef hayatlarını kaybetmiştir. Keneler ve insan sağlığına etkilerini şu şekilde sıralamak mümkündür;

  • Kene, basık vücut formuna sahip, koyu kahverengi veya kırmızı renkte boyları bir ila beş milimetre aralığında değişen kan emerek beslenen canlılardır.
  • Evcil ve yabani hayvanların üzerinde yaşayan parazitlerdir.
  • Kırım Kongo hastalığını yayarlar.

Ateşli bir hastalık olan Kırım Kongo hastalığından meydana gelen ölümler, keneyle mücadeleyi dolayısıyla kene ilaçlama konusunun önemini daha da arttırmıştır. Keneler çok hızlı ürerler bu sebeple bireysel ilaçlama istenilen sonuçları vermez. Keneyle mücadelede mutlaka profesyonel ilaç firmalarından destek alınmalıdır.

Üsküdar Kandilli Böcek İlaçlama

Böcek ve haşereler yaşam alanlarımıza kolayca ve türlü yollarla girebilirler. Fareler elastiki yapıları nedeniyle ufacık bir alandan dahi geçebilirler. Tahtakuruları evimize, iş yerimize aldığımız yeni bir mobilyayla rahatça kapalı alanlarımıza ulaşabilirler. Çok çabuk üredikleri için bir tane gördüğümüz haşere kısa zamanda onlarca haşere demektir. Üsküdar Kandilli Böcek İlaçlama sizlere böcek ve haşerelerden kurtulmada garantili hizmet sunmaya devam etmektedir. Üsküdar Kısıklı Böcek İlaçlama Sağlık Bakanlığı sertifikası, uzman ekibi, Ziraat Mühendisleri kontrolünde kullandıkları ilaçlarıyla sizin ve yakınlarınızın sağlığı için 7/24 ilaçlama yapmaktadır.

Üsküdar Çamlıca Böcek İlaçlama

Haşere ilaçlaması sağlık, zaman ve maddi yönden düşünülürse basite alınacak bir işlem değildir. Mutlaka bu konuda uzman ve sertifika sahibi firmalar tarafından yapılmalıdır. Her haşere türünün ayrı ilaçlama yöntemi olduğu göz önüne alınarak önce haşere tespiti yapıp buna uygun ilaçlama yapacak şirketlerin seçilmesine özen gösterilmelidir. Aksi durumda hem sağlık hem para kaybına uğramak kaçınılmazdır. Üsküdar Kuzguncuk Böcek İlaçlama size bunun güvencesini vererek hizmet etmektedir.

Sıklıkla ilaçlama servisi talebi aldığımız haşere türlerini görün

Pire İlaçlama

Pire ilaçlaması ve pire ile mücadele hakkında detaylı bilgiler.

Fare İlaçlama

Fare ile mücadele hakkında detaylı bilgiler.

Bit İlaçlama

Bitler ile mücadele hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kene İlaçlama

Kenelerden kurtulma yolları ve daha fazlası...

Mücadele ettiğimiz tüm haşere türlerini görmek ister misiniz? Tüm haşereleri görün