Kurumsal firmamız Topkapı Böcek İlaçlama şubesi ile haşerelerle mücadele ve yöntemleri konusunda keskin ve kalıcı çözümler üreterek hizmet vermektedir. Topkapı servisimiz, haşereleri geniş alanlara yayılmadan garantili bir yöntemle etkisi altına almaktadır.

“Böcek ilaçlaması uzmanlık gerektiren bir alandır. Lütfen ucuz ilaçlar ve bilinçsiz firmalarla yola çıkmayın. “

Haşerelerin En Çok bulunduğu Alanlar

Haşere ve haşere türlerinin en çok bulunduğu alanlar, haşereler grubu içerisinde çeşitli farklılıklar göstermektedir. Ama sonuç olarak insanların yaşadığı her alanda birkaç haşere türünden bahsetmek mümkündür. Haşere ve kemirgen sınıfları, doğal yaşam ortamlarında hayatlarını sürdürmeye devam ederler. Ancak yerleşim alanlarının kaybolması durumunda sığınacak liman olarak daha çok insanların yaşadığı kapalı mekanlar olmaktadır. Bunun başlıca nedenleri, besin kaynağı aramalarıdır. Bazı kemirgen türleri girdikleri kapalı alanlarda besin bulamadıkları takdirde, ev dekorasyon ürünlerini kemirmeye başlarlar. Bu durumda çeşitli hasarlar ve tahribatlar ortaya çıkmaktadır. Ev ve iş yerlerimizde rutubetli ve nemli alanlar, boru ve tesisat sistemleri, su ve elektrik sayaçları, mutfak tezgahları, pis su gideri gibi bakterilere neden olabilecek her alan aslında birer haşere yuvalanma yeridir. Haşerelerden kurtulmak için böcek ilaçlama yapılması gerekmektedir.

Haşerelerle ilgili bilinmesi gereken bir diğer özellik ise, toplu yaşamalarıdır. Toplu yaşamalarının sebebi ise birçoğunun yumurtalarını aynı alana bırakması durumudur. En çok haşerenin bulunduğu alanlar, ev ve iş yerleri, hastaneler, lokantalar, park ve bahçeler, fırınlar, fabrika ve depo gibi alanlarda sıkça görülmektedirler.

Mücadele ve yöntemler

En sık ve en çok uygulanan ilaçlama yöntemleri ve teknikleri aşağıda sıralanmıştır,

Bu yöntem ve teknikler: Jel İlaçlama, Fare Kapanları ve Fare düzenekleri, Sıvı ilaçlama, kokulu ve kokusuz ilaçlama.

 

“İlaçlama için sakın geç kalmayınız. Haşere ve Kemirgenlerin üreme ve çoğalma evreleri oldukça hızlıdır.”

 

7/24 Müşteri temsilcimizi arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Sizlere kaliteyi en düşük fiyat politikasıyla yansıtıyoruz. Garantili ve ekonomik fiyatlarımız sayesinde artık haşerelerden tamamen kurtulacaksınız.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72