Tophane böcek ilaçlama servisimiz, İstanbul Avrupa yakası Beyoğlu ilaçlama şubemizin bünyesinde tüm çevrede bulunan mahallelere ilaçlama hizmeti vermektedir. Haşere ve kemirgenlerin ve diğer zararlı canlı türlerinin güvenle kontrol altına alınması konusunda kapalı ve açık mekanlarda 7/24 hizmet veren ilaçlama servisimiz sizlere kaliteli, güvenli, tesirli, ekonomik ve garantili ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Haşereler neredeyse hayatımızın merkezinden çıkmayacak bir hal almıştır. Bunun en büyük nedeni haşerelerin sağlığımızı nasıl tehdit ettiğinden yeterli derecede haberimizin olmayışıdır. Haşereler hem sağlığımızı hem de tüm eşyalarımı talan eder. Bu noktada haşerelere karşı dışlarından profesyonel bir böcek ilaçlama şirketinden destek almamız gerekmektedir. Haşerelerden kurtulmanın tek çaresi ilaçlama yapmaktır.

Haşereler Evlere Kadar Nasıl Ulaşırlar?

 • Duvar çatlakları,
 • Ahşap yarıkları,
 • Açık bırakılan Kapı-Pencere,
 • WC/Banyo borularından,
 • Tesisat borularından,
 • Dışarıdan sarın alınan bir eşyanın üzerinden,
 • Baca ve Şöminelerden,

Haşereler bu yöntemler sayesinde evlerimize ulaşarak çeşitli hastalıklar bulaştırdılar.

Haşerelerin Bulaştırdığı Hastalıklar

Humma, Veba, Fare Isırığı, Kuduz, Tifüs, Grip Mikrobu, Bağırsak Parazitleri, Verem, Endemik Tifüs, Lyme Hastalığı, Dizanteri, Mantar Hastalıkları, Paraziter, Hastalıklar Hepatit Virüsü, Sıtma, Astım, Mantar, Virüs, Hepatit, Kırım Kongo Kanamalı Ateşi, Akdeniz Ateşi, Çeşitli Cilt Hastalıkları ve Alerjik Reaksiyonlar

Garantili Yöntemlerimiz

 • Sıvı İlaçlama
 • Jel ilaçlama
 • Fare İstasyonları
 • Kokulu ilaçlama
 • Kokusuz ilaçlama

En Çok İlaçlama Yaptığımız Alanlar

Cami, müze, sosyal tesis, ev ve İş yerleri, düğün salonu, dükkan, market, mezbaha, fırın, restoran, pastane, alışveriş merkezi, çay bahçesi, spor salonu,  kıraathane, gemi, vapur, feribot, tekne, yat, balıkçı barınağı, şantiye, otel, otopark, otobüs terminali, havaalanı, uçak, otobüs, toplu taşıma araçları, sinema salonu, konferans salonu, açık arazi, tarla, park ve bahçeler, fabrika, site, bina, depo, ambar, ardiye, müştemilat, hayvan çiftlikleri, ahır, ağıl, hastane, okul, yurt ve daha pek çok alanda ilaçlama yapmaktayız.

7/24 hizmet veren Tophane haşere ilaçlama servisimizden günün her saatinde çağrı merkezimizi arayarak ilaçlama yapmak istediğiniz alanlar için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Sağlığınızı tehdit edecek hiçbir unsur barındırmayan ilaçlarımız sayesinde haşerelerden güvenle kurulabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden Talep Formu doldurarak ekibimizle irtibat kurabilirsiniz.

 

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72