Kurumsal ve yıldız firmamızın İstanbul Avrupa yakası Bayrampaşa böcek ilaçlama şubesine bağlı olarak çalışmalarına hızla devam eden Terazidere böcek ilaçlama servisimiz, asalak, parazit, kemirgen, sürüngen, zehirli ve diğer zararlı canlı türlerinin güvenle kontrol altına alınması konusunda, kapalı ve açık mekanlarda 7/24 kesintisiz olarak ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Sağlığımızı ve evdeki eşyalarımızı tahrip eden ve bizlere tüm sevdiklerimize çeşitli hastalıklar bulaştıran haşerelere karşı önlem alınmadığında üzücü ve ölümcül sonuçlarla karşılaşmamız kaçınılmazdır. Haşerelerden korunmak için erken davranmamız gerekmektedir. Çünkü haşereler çok çabuk çoğalırlar. Bu durumda haşerelere karşı mücadele için geç kalmamamız gerekmektedir. Haşerelerle bireysel olarak başa çıkmamız mümkün değildir. Bu konuda mutlaka alanında uzman bir böcek ilaçlama şirketinden yardım talebinde bulunmamız gerekmektedir.

En Çok İlaçlama Yaptığımız Haşere Türleri Nelerdir?

Tahtakurusu, tahtakurdu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, sinek, sivrisinek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, kene, pire, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, pamuk faresi, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, fındık faresi, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, ev faresi, danaburnu, karınca en çok ilaçlama yaptığımız haşere türleridir.

En Çok İlaçlama Yaptığımız Alanlar

Cami, müze, sosyal tesis, ev ve İş yerleri, düğün salonu, dükkan, market, mezbaha, fırın, restoran, pastane, alışveriş merkezi, çay bahçesi, spor salonu,  kıraathane, gemi, vapur, feribot, tekne, yat, balıkçı barınağı, şantiye, otel, otopark, otobüs terminali, havaalanı, uçak, otobüs, toplu taşıma araçları, sinema salonu, konferans salonu, açık arazi, tarla, park ve bahçeler, fabrika, site, bina, depo, ambar, ardiye, müştemilat, hayvan çiftlikleri, ahır, ağıl, hastane, okul, yurt ve daha pek çok alanda ilaçlama yapmaktayız.

Terazidere böcek ilaçlama servisimiz haşerelere karşı kaliteli ve tesirli ilaçlarla kolaylıkla üstesinden gelerek onları kontrol altına alır ve yaşam alanlarınızda rahat bir nefes almanızı sağlar. Bize ulaşın. Web sitemiz üzerinden Talep Formu doldurarak ve 7/24 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

 

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72