Böceklerden sağlıklı yollarla kurtulmak için profesyonel şirketlerden hizmet almanız gerekmektedir. Zira amatörce ve bireysel olarak yapılan uygulamalar, böceklerin daha büyük zararlar vermesine neden olabilmektedir.

Bireysel Mücadele Etki Olur mu?

Haşerelerle kendi başımıza başa çıkmaya çalışmak zaman kaybı olacaktır. Haşereler kalabalık yaşarlar, geceleri aktif olurlar. İnsanlar yalnızca yaşam alanlarında bulunan haşerelerin bir kısmı ile karşılaşmaktadır. Haşerelerin büyük bir bölümü yuvalarında gizlemektedir. Sizin alanda bir tane böcek görmeniz, o alanda onlarca, hatta yüzlerce böcek olduğu anlamına gelmektedir. Amatörce yapılan uygulamalarda, alandaki haşerelerin tümüne ulaşılamaz.  Satın alınan ilaçlar böcekleri öldürmez. Aksine bu ilaçlar, böceklerin bağışıklık sistemini güçlendirmektedir. Bu ilaçlarda bulunan kimyasal maddeler, halk sağlığını tehlikeye atmaktadır. Sağlığınızı tehlikeye atmadan böceklerin tümünden kurtulmak için yapılması gereken, profesyonel olarak hizmet veren Tepecik böcek ilaçlama firmaları ile anlaşmaktır.

Fareler başa çıkılması zor canlılardır. Sivri dişleri ile insanlara, çeşitli yollarla zarar verebilirler. Şirketimiz, profesyonelce fare ilaçlama hizmeti de vermektedir.

Profesyonelce Kontrol Altına Aldığımız Zararlı Canlılar

Servislerimiz birçok alanda 7/24 kesintisiz olarak, kertenkele, sivrisinek, çatı faresi, tahtakurusu, eşek arısı, halı böceği, mayt, güve, Amerikan hamam böceği, yaban arısı, bit, çekirge, hamam böceği, kalorifer böceği, tahtakurdu, uyuz böceği, örümcek, sinek, mite, karafatma, kakalak, çıyan, Alman hamam böceği, tatarcık, gümüş böceği, yılan, akrep, akar, kör fare, karınca, pire, teşbih böceği, ev faresi, lağım faresi, sıçan, kırkayak, kulağakaçan böceği, salyangoz, fındık faresi, kene, pamuk faresi ilaçlaması yapmaktayız.

Tepecik böcek ilaçlama hizmetlerimizle bütçenize zarar vermeden, sağlıklı koşullarda yaşamanıza  yardımcı olmaktayız.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72