Tepebaşı Böcek ilaçlama servisimiz, Beyoğlu böcek ilaçlama şubemizin talimatları ile Tepebaşı hane halkına hizmetlerini sürdürmektedir. Kemirgen ve haşerelere karşı 7/24 kapalı ve açık mekanlarda böcek ilaçlama hizmeti sunan Tepebaşı böcek ilaçlama servisimiz, tüm zararlı canlıların güvenle koruma ve kontrol altına alınması konusunda profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Avrupa yakasının mimarisi ve arar sokakları buram buram tarih kokan İlçesi Beyoğlu’nda kalabalık insan grupları ve özellikle yabancı turist ziyareti çok olmaktadır. İnsan kalabalığının olduğu alanlarda, besin kaynağı da çoktur. İnsanlar oturdukları semtlerde özellikle yaz aylarında türlü türlü haşere görürler. Ancak hiçbirisi bu küçük mikroorganizmaların yarattığı tehlikenin farkında değildirler. Böcekler insan sağlığını çok ciddi anlamda tehdit eder.

Solunum sistemimiz ve bağışıklık sistemimiz üzerinde etkiler yaratan haşere türleri, çeşitli hastalıkların bulaşmasına sebep olurlar. Haşere ve böceklerden kurtulmanın en kestirme yolunun dışarıdan bir ilaç alarak ilaçlama yapmak olmadığını artık biliyoruz. Böcek ilaçlaması çok zor bir uygulamadır. Alanında uzman kişi ve kurumlarca yapılması gerekmektedir.  Bu yüzden haşere problemlerinize karşın mutlaka dışarıdan destek ve yardım talebin de bulununuz.

Neden Profesyonel İlaçlama?

Çünkü bireysel olarak hayatınızı tehlikeye atmazsınız. Piyasalarda o kadar çeşit sahte ilaç satılmaktadır ki bu durumu tahmin etmek bile güç. Bu noktada kendimizi ve sağlığımızı risk etmemek için profesyonel bir ilaçlama şirketinden destek alınması gerekilmektedir. Profesyonel ilaçlamayı tercih ederek isabetli bir karar vermiş olursunuz. Aksi halde hem paranız hem de cefanız boşa gidecektir.

Tepebaşı haşere ilaçlama servisimizi günün veya gecenin her hangi bir saatinde tereddüt etmeden arayabilirsiniz. 7/24 hizmet veren firmamızı arayarak ilaçlama yapmak istediğiniz alanlar için randevu talep edebilirsiniz. Firmamız uzman kadrosu ve teknolojik gelişmeye uygun yöntemleri ile sizlere hizmet etmek için bir telefon uzağınızda bekliyor.

Leke ve iz bırakmadan ilaçlama yapacağınız uygulamalarımız olan; Sıvı İlaçlama, Jel ilaçlama, kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama ve Fare istasyonları sayesinde sizlerde rahat bir nefes  alabileceksiniz. Garantili ilaçlama ve Ekonomik fiyat fırsatlarımızdan faydalanmak için bizi aramanız yeterlidir. Bizlere Talep Formu aracılığı ile de ulaşmanız mümkündür.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72