Tatarcık ilaçlama

Güvenli, Profesyonel, Garantili

Yaşam alanlarınızda meydana gelen fare problemlerinin kalıcı olarak ortadan kaldırıyoruz.

Nasıl Yapılır?

İletişime Geçin

Tüm haşere problemleriniz için firmamızdan randevu alabilirsiniz

Tüm Haşereler

30’dan fazla haşere türü için en güvenilir ilaçlama yöntemlerini uyguluyoruz.

İletişime Geçin

Hemen ilaçlama servisi çağırmak için bizi arayın ve randevunuzu oluşturun.

Dış görünüşleri ile sivrisinekleri andırmakta olan tatarcık haşeresi, ortalama 1-3 mm boylarındadır. Kan emici grubunda yer alan tatarcık, insanları kanını emerek beslenme ihtiyacını karşılamakta ve bu işlem sırasında kan emdiği bölgeye bırakmış olduğu sıvı ile kaşıntı ve kızarıklık durumu meydana getirmektedir.

Kan emme sırasında canlılar arasında çeşitli bakteri ve mikrobun taşınmasına da sebebiyet verebilirler. Bu nedenle sağlık açısından oldukça ciddi boyutlarda tehlike arz etmektedirler. Yaşam alanlarımızda sıklıkla rastlaşmakta olduğumuz tatarcık haşeresinin kalıcı olarak ortadan kaldırılması için profesyonel böcek ilaçlama firmalarının sağlayacağı desteklerden faydalanılmalıdır. Güneş Böcek İlaçlama firması olarak, İstanbul, Kocaeli ve İzmir’in tüm ilçe ve semtlerinde profesyonel tatarcık ilaçlama hizmetleri sağlamaktayız.

Tatarcık Özellikleri

  • Boyları 1-3 mm arasındadır ve sivrisineklerle benzerlikleri nedeniyle karıştırılmaktadırlar.
  • Kan emerek beslenmekte olan tatarcıklar, yumurtlama sistemi ile üremektedirler.
  • Yaklaşık 5 hafta gibi bir süreç içerisinde erişkin hale dönüşmektedirler.
  • Tek seferde oldukça fazla sayıda yumurta bırakabilmeleri nedeniyle bulundukları alanlarda bir anda yoğun bir nüfusa sahip olabilirler.
  • Canlılar arasında taşımış oldukları bakteri ve mikroplarla ateşli humma, şark çobanı ve viral hastalıklar gibi tehlike arz etmekte olan rahatsızlıkların oluşmasına zemin hazırlamaktadırlar.
  • Hızlı üreme yapıları ve yakalanma oranları oldukça düşük olması nedeniyle kişisel ilaçlama teknikleri ile imha edilmeleri olanaksızdır.
  • Profesyonel böcek ilaçlama firmaları, geliştirmiş oldukları etkili ilaç ve teknikler ile kısa sürede tüm tatarcık problemlerine son verecektir.

Tatarcık İle Mücadele

Taşıdığı bakteri ve mikroplarla insanların sağlıkları üzerinde ciddi problemlerin oluşmasına neden olan tatarcık haşeresi, hızlı üreme yapıları ve küçük ebatları nedeniyle kişisel ilaçlama teknikleri ile imha edilememektedirler. Bu nedenle alanında uzman ilaçlama ekipleri ve etkili ilaçlama teknikleri ile imha edilmeleri gerekmektedir. Tatarcık problemlerine karşı geliştirmiş olduğumuz etkili yöntemler ve tecrübeli ekiplerimiz ile birlikte Güneş Böcek İlaçlama olarak 7/24 hizmet sağlamaktayız.

Haşere ilaçlama konusunda en etkili yöntemleri sunuyoruz.

Güneş İlaçlama bünyesinde yaptıracak olduğunuz tatarcık ilaçlama uygulamaları hem oldukça etkili ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sunmuş olduğu profesyonel tatarcık ilaçlama hizmetleri karşılığında ekonomik fiyatlar talep etmekte olan firmamız, hizmet verdiği tüm il ve ilçelerde aynı fiyat politikasını uygulamaktadır.  

Tatarcık İlaçlama

Güvenilir Tatarcık İlaçlama Hizmeti

Tatarcık ilaçlamalarında sıklıkla tercih etmekte olduğumuz ilaçlama yöntemleri, sıvı ilaçlama yöntemleridir. Sıvı ilaçlar, buharlama ve püskürtme teknikleri ile uygulanmakta ve bu şekilde daha hızlı sonuca ulaşılmaktadır. Bu teknikler, ulaşılması güç olan aralıklara dahi yerleşmiş olan tatarcıkların dahi ilaçtan etkilenmesini sağlamakta ve genel bir dezenfeksiyon ortamı oluşturmaktadır. Güvenilir tatarcık ilaçlama hizmetlerimizden dilediğiniz gün ve saat içerisinde faydalanabilirsiniz.

Tatarcık İlaçlama Fiyatları

Tatarcık ilaçlama fiyatları, ilaçlama uygulanan alanların genişliği, kullanılan ilaç miktarı ve haşerenin oluşturmuş olduğu problemin boyut göz önünde bulundurularak, firmamız tarafından belirlenmektedir. Güneş Böcek İlaçlama olarak sağlamakta olduğumuz güvenilir ve ekonomik tatarcık ilaçlama hizmetlerimizden, İstanbul, Kocaeli ve İzmir genelinde 7/24 faydalanabilirsiniz.

Son yayımladığımız içeriklere göz atın

Dikkatinizi çektik mi? Daha çok içerik görün

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72