Taşoluk böcek ilaçlama servisimiz haşerelerin kontrol altına alınması konusunda çalışmalarını hızlandırarak Arnavutköy böcek ilaçlama şubemizin bünyesinde çalışmalarına paralel olarak devam etmektedir.

Arnavutköy yeni gelişim gösteren bir bölgedir. Boş arazisi olduğu gibi ormanlık ve çarpık eski binalara da sahiptir. Arnavutköy ve civar semt mahallelerinde en sık rastladığımız ve en çok şikâyet gelen haşere türlerini bu şekilde sıralamamız mümkündür.

En Çok İlaçlama Yaptığımız Haşere Türleri Hangileridir?

Bu türler; Pire, Fare, Ev Faresi, Lağım Faresi, Çatı Faresi, Fındık Faresi, Pire, Bit, Kene, Akrep, Çıyan, Kertenkele, Yılan, Eşek Arısı, Yaban Arısı, Karınca, Güve, Hamamböceği, Alman Hamamböceği, Amerikan Hamamböceği, Tatarcık, Karasinek, Sivrisinek, Salyangoz, Sülük, Akar, Mite, Danaburnu, Gümüş böceği, halı böceği, tespih böceği, çekirge, uyuz böceği, kulağakaçan en çok şikayet aldığımız haşere türleri arasında yer almaktadırlar.

Haşerelerin Bulaştırdığı Hastalıklar Nelerdir?

 1. Verem-Veba-Mantar
 2. Hepatit virüsü-Astım-Sıtma
 3. Lyme hastalığı-Akdeniz Ateşi hastalığı-Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Hastalığı,
 4. Gıda Zehirlenmeleri-Cilt hastalıkları
 5. Kolera-Dizanteri-Cüzzam
 6. Alerjik reaksiyonlar

Haşerelerin ulaştırdığı ve zarar verdiği bazı önemli hastalıkları bu şekilde sıralamamız mümkündür.

Mücadele ve Yöntemler Nelerdir?

 • Sıvı İlaçlama
 • Jel İlaçlama
 • Kokulu İlaçlama
 • Kokusuz İlaçlama
 • Fare istasyonları ve düzenekleri

Bu yöntemler sayesinden rahatlıkla yaşam alanlarınızı kontrol altına alabilirsiniz. İlaçlama yaptığımız alanlar kısıtlı değildirler.

En Çok İlaçlama Yaptığımız Alanlar Hangileridir?

En sık ilaçlama yaptığımız ilaçlama alanları şunlardır; Okul, hastane, yurt, fabrika, site, bina, fırın, depo, bodrum, uçak, otobüs, otopark, sosyal tesis, otel, pansiyon, düğün salonu, kuaför salonu, sinema salonu, konferans salonu, şantiye, spor salonları, gemi, yat, tekne, villa, yazlık, ev ve iş yerleri, park ve bahçe alanları, arsa, arazi, tarla ve daha pek çok alanda ilaçlama hizmetlerimizi sunmaktayız.

Taşoluk Böcek ilaçlama servisimiz 7/24 hizmet vermektedir. Kaliteli ve insan sağlığına zararı olmayan ilaçlarımız sayesinde leke ve iz bırakmadan, ekonomik fiyatlarla garantili ilaçlama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72