Firmamız Taşdelen böcek ilaçlama hizmetiyle, böcek ve farelerin istila ettiği alanları yok ederek hem insan sağlığını hem de doğayı korumaktadır. Zararlı haşere türlerinin insan hayatını tehlikeye soktuğu gözlemlenmiştir. Şirketimiz çatısı altında bulunan uzman kadromuz ve eğitimli personellerimiz, haşerelerle mücadele konusunda kökten çözümler sunmaya devam etmektedir. Zararlı böceklerin hayatına son verme onlarla mücadele etmenin tek başına zor olduğu herkes tarafından bilinmektedir. İlaçlama süreci, profesyonellik ve uzmanlık gerektiren bir alandır. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine hizmet veren şirketimiz Çekmeköy, Çekmeköy semtleri ve her mahallesinde böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Başlıca hizmet verdiğimiz alanlar

Ev ve iş yerleri, okul ve dershaneler, alışveriş merkezleri ve havaalanları, atölyeler ve fabrikalar, gıda imalatı ve unlu mamuller, tekstil ve mobilya doğrama atölyeleri, depolar ve ardiyeler, dükkanlar ve bodrum katları, park ve bahçe alanları, çay bahçeleri, sağlık kuruluşları, Askeri birlikler, Kuru temizleme ve terziler, otobüsler, uçaklar, gemiler gibi daha birçok alanda ve noktada ilaçlama hizmetimiz mevcuttur.

Mücadele Yöntemi ve Teknikler

Haşere türleriyle ilgili firmamızın yürüttüğü çalışmalar sayesinde artık haşerelerden tamamıyla kurtulmak mümkün. Ev ve iş yerlerinizde ulaşamadığınız noktalar, dar alanlar, tesisat ve borular gibi pek çok kilit nokta ekibimiz profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Taşdelen böcek ilaçlama servisimiz, ilaçlama yapılacak alanların tespiti yapıldıktan sonra, haşerelerin türüne göre hem periyodik hem de rutin ilaçlamasını yapar. Kullanılan ilaçlama yöntemleri arasında en sık;

Kokulu ilaçlama,

Kokusuz ilaçlama,

Jel İlaçlama,

Fare istasyonları,

başlıca sıralanabilir. Etkin ve hemen tesir eden, ayrıca, zararlı kimyasal bir madde içermeyen ilaçlarımız sayesinde haşerelerden kurtulmak artık çok kolay.

İnsana ve doğaya saygı ilkesiyle uzun yıllardır varlığını devam ettiren firmamızın Taşdelen şubesinden günün her saatinde randevu almak için hemen müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz.

 

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72