Tarlabaşı böcek ilaçlama servisimiz haşerelerin etkili ve tesirli ilaçlarla güvenle kontrol altına alınması hususunda 7/24 hizmet sunmaktadır.  Tarlabaşı İstanbul Avrupa Yakası Beyoğlu ilçesine bağlı eski bir yerleşim alanıdır. Tarlabaşı hala geçmişin kültür ve mimarisini yansıtmaktadır.

Beyoğlu böcek ilaçlama şubemizin genel çatısı altında hizmetlerine aralıksız devam eden Tarlabaşı ilaçlama servisimiz, asalak, parazit, kemirgen ve sürüngenlerle zehirli örümcek türlerini, yaşam alanlarınızdan temizlemektedir.

Haşereler Nasıl Çoğalırlar?

Haşereler yumurtalarını kapalı mekanlara bırakırlar.  Haşere ve kemirgenler çok hızlı çoğalırlar.

Haşereler Isırır mı?

Haşerelerin tümü ısırmaz. Ancak belli türleri ısırır. Isırma esnasında vücudumuza sıvı ve kendi salyalarını enjekte ettikleri için acı ve kaşıntı duyarız. Haşerelerin ayrıca içinde zehirli türleri de vardır. Bir çoğu olmamak kaydı ile haşereler ısırır.

Haşereler Hastalık Bulaştırır mı?

Haşerelerin geneline baktığımızda yaşam alanları, küflü, nemli, rutubetli ve bakterilerle dolu alanlardır. Bazı haşere türleri sadece mikrop yayar. Dolaysıyla haşereler kesinlikle haşlak bulaştıran varlıklardır.

Haşereler Ne Tür Hastalıklar Bulaştırırlar?

Haşereler türlü hastalıklara neden olurlar. Bu bulaşıcı hastalıklar; verem, veba, sıtma, astım, kırım Kongo kanamalı ateşi, akdeniz ateşi, lyme hastalığı, cilt hastalıkları, dizanteri, alerjik reaksiyonlardır.

Haşerelerle Mücadele Yöntemleri Var mıdır?

Haşerelerle mücadele etmek için bireysel olarak bir mücadele söz konusu değildir. Ancak dışarıdan profesyonel bir ilaçlama şirketi sayesinde mücadele gerçekleşebilir.

Bu mücadele yöntemleri ise şöyledir;

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Fare İstasyonları

Çevrenizde size zarar verebilecek çok sayıda haşere türü yaşamaktadır. Bu haşere türlerine karşın 7/24 Tarlabaşı haşere ilaçlama servisimizi arayabilirsiniz. Haşerelerden kurtulun. Çünkü ancak profesyonel bir ilaçlama şirketi haşerelerin üstesinden gelebilir. Müşteri temsilcimizi arayarak istediğiniz saate ilaçlama yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Leke ve iz bırakmadan yaptığımız ilaçlama uygulamaları doğa dostudur.

 

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72