Pireler, kan emici grubunda yer almakta olan ve evcil hayvanlarımız aracılığıyla yaşam alanlarımızı istila eden asalak türlerindendir. Kan emici özellikleri sebebiyle konakçı olarak yerleştikleri canlılar arasında kan yoluyla bir çok hastalığın bulaşmasına sebep olabilirler. Bu sebeple pireyle mücadele insan sağlığı açısından oldukça önemlidir. İstanbul’un her  semtinde ilaçlama hizmeti vermekte olan Güneş Böcek İlaçlama, Tarabya Pire İlaçlama ile Tarabyalıların pire problemleriyle yakında ilgilenmektedir. Profesyonel ekipleriyle ve etkili uygulamalarıyla kalıcı sonuçlar ortaya çıkaran Tarabya Pire İlaçlama, günün her saati, oldukça uygun fiyatlarda hizmet vermektedir.

PİRE İLAÇLAMANIN ÖNEMİ

Pireler kan emerek beslenen ve konakçı olarak yerleştikleri canlılar arasında kan yoluyla bulaşan hastalıkları taşıma riski bulunan bir canlı türüdür. Kan emme sırasında dişleriyle insan derisine nüfus etmekte, bir önceki kan emdiği canlıdan aldığı kanı yeni canlıya enjekte edebilmektedir. Ya da kendi bünyesinden salgıladığı bir salgıyı kan emdiği yere bırakarak, bu salgı yüzünden bulaşabilecek hastalıklara zemin hazırlayabilmektedir. Veba, tifüs, humma gibi tehlikeli hastalıklar bu gibi durumlar sonucunda oluşan hastalıklardır. Bu hastalıklara erken teşhis konulmalı ve gerekli tedavi uygulanmalıdır. Aksi takdirde ölüm vakalarıyla da karşılaşmak mümkündür. Bunlar dışında çeşitli cilt ve deri hastalıkları da ine pireler aracılığıyla gerçekleşen rahatsızlıklardır. Özellikle pire ısırıklarının kaşınmamasına dikkat edilmelidir. Yoksa büyük tahrişler ve sancılı yanıklar meydana gelebilmektedir. Akabinde pul pul dökülmeler meydana gelebilmektedir. Bu gibi sağlıksal problemler nedeniyle pire ilaçlamanın insan yaşamı içerisinden büyük bir önemi bulunmaktadır.

PİRE İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Pire ilaçlamaları genellikle yumurtaların da olgunlaşma süreçleri takip edilerek gerçekleştirilmektedir. Bu sebeple ilaçlama işlemleri bir kaç aşamada tamamlanmaktadır. İlerleyen teknolojiyle birlikte, ilaçlama tekniklerinde gelişmeler kaydeden pire ilaçlama firmaları, genellikle sıvı ilaçlama yöntemini uygulamaktadır. Buharlama tekniğiyle uygulanmakta olan sıvı ilaçlamalar, yumurtaların yerleştirilmiş olduğu dar alanları da etkisi altına alarak, hem pireleri hem de pirelerin etrafa bırakmış olduğu kirli havayı temizlemektedir. Bu sebeple güvenilir ve etkili bir ilaçlama tekniği olarak bilinmektedir.

Pire imhalarında uygulanmakta olan bir diğer ilaçlama yöntemi de katı ilaçlama yöntemidir. Fakat hem sıvı ilaçlar kadar geniş bir alanı tesiri altına almadığı için, hem de kısa bir süre içerisinde sonuca ulaşmak için sıvı ilaçlama yöntemi en sık tercih edilen ilaçlama yöntemidir.

PİRE İLAÇLAMA FİYATLARI

Pire ilaçlama firmaları sanılanın aksine oldukça uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Kişisel yöntemlerimizle imha edemeyecek olduğumuz pire problemini, hem çok daha kısa süreler içerisinde hem de oldukça etkili yöntemlerle ortadan kaldıran pire ilaçlama firmaları, pire problemlerinde ilk müracaat edilmesi gereken kuruluşlardır. Tarabya Pire İlaçlama, Tarabya sakinlerinin pire problemleriyle yakından ilgilenen, hem etkili ve kalıcı sonuçlar ortaya çıkaran, hem de bunu oldukça uygun fiyatlar karşılığında gerçekleştiren güvenilir bir ilaçlama hizmetidir. Tarabya pire ilaçlamadan faydalanmak için sitemizde bulunan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72