İstanbul Beyoğlu böcek ilaçlama şubemizle beraber çalışmalarına hız katan Talimhane böcek ilaçlama servisimiz, haşerelerin güven ile etkisiz hale getirilmesi konusunda, kapalı ve açık mekanlarda 7/24 hizmet vermektedir.

Rutubet, nem, küflü ve de ıslak alanlarda haşere ve diğer zararlı canlı türlerinin yuvalanacağını bilmeniz gerekmektedir. Evlerinizde ne kadar hijyenik ve temiz alanlar oluşturursanız oluşturun haşerelerin bulunduğu alanlarda mutlaka mikrop yayılır.

Böcek türleri, evlerinizde tezgahlarda ve diğer kullanım alanlarınızda sürekli dışkılarını ve kusmuklarını bırakırlar. Bazı böcek türleri salgılarını bırakarak zehirlenmelere neden olmaktadır.  Evlerimizin haşerelerden arınması ve temiz bir alana kavuşması için böcek ilaçlaması yapılması gerekmektedir. Haşere ilaçlama şirketlerini arayarak dışarıdan profesyonel destek alabilirsiniz. Bu destek sayesinde yaşam alanlarınızı haşerelerden kurtarabilirsiniz.

İlaçlama Yaparak Haşerelerden Kurtulun

Böcek ilaçlaması yaparak tüm haşerelerden kurtulun.  Piyasada pek çok böcek ilaçlama şirketleri bulunmaktadır. Böcek ilaçlama şirketlerinin de kendilerine özgü çalışma şekilleri mevcuttur. İlaçlama firmalarının böcek ilaçlama fiyatları da değişmektedir. Ancak bu konuda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, İlaçlama firmasının güvenilir ve işinde uzman olmasıdır.

Mücadele Yöntemlerimiz

Garantili olarak mücadele ve yöntemlerimiz, haşere ve kemirgenler üzerinde oldukça etkilidir.

  1. Sıvı İlaçlama
  2. Jel İlaçlama
  3. Kokulu ilaçlama
  4. Kokusuz ilaçlama
  5. Fare İstasyonları ve fare düzenekleri

7/24 Hizmet, Ekonomik Fiyatlar ve Garantili İlaçlama

Talimhane böcek ilaçlama servisimiz tüm şube ve servislerimizde olduğu gibi yılların tecrübe ve birikimi ile hareket eden uzman bir kadroya sahiptir. “Önce İnsan Sağlığı” anlayışı ile çalışmalarına devam eden firmamız İstanbul ili ve tüm ilçelerinde aktif olarak faaliyet göstermektedir. İlaçlama uygulamalarımız lekesiz ve iz bırakmaz. 7/24 Hizmet veren çağrı merkezimizin üzerinden bizleri arayarak ya da Talep Formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.  Garantili İlaçlama ve Ekonomik fiyatın adresi haline gelen firmamız ilaçlama sektöründe 28. Yılını kutlamaktadır. Sektörde lider konumunda çalışmalarını sürdüren firmamız İstanbul başta olmak üzere tüm semt ve ilçelere ulaşabilmektedir.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72