İstanbul’un en turistik ve en kalabalık ilçelerinden biri olan Beyoğlu ilçesinin kalbi Taksim birbirinden farklı insan topluluklarının buluştu nokta konumundadır. Kurumsal ilaçlama firmamızın İstanbul Avrupa yakası Beyoğlu ilaçlama şubemize bağlı olarak çalışmalarına devam eden Taksim böcek ilaçlama servisimiz, haşerelerin güvenle kontrol altına alınması konusunda kapalı ve açık mekanlarda 7/24 hizmet vermektedir.

Böcek İlaçlamasına İlişkin

Kalabalık insan grupları, bolca seyyar satıcının bulunduğu, her köşesinde fast food ve meşrubat büfeleri bulunan Taksim, haşereler konusunda da merkezi bir konumdadır. Eski tarihi mimarisi, eski ahşap binalar, haşerelerin çoğunlukta olmasına bire bir kanıttır. Taksim haşere ilaçlama servisi Taksim yerleşim bölgesinde size ve çevrenize zarar veren zararlı canlı türlerini kolayca, kullandığı kaliteli ve tesirli ilaçlar sayesinde hemen etkisiz hale getirmektedir.  Onun için haşerelerden kurtulmanın en etkin yolu ilaçlama yapmaktır.

İlaçlama Hizmeti Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim !

İlaçlama çok ciddi bir iştir ve sağlığınız söz konusudur. Piyasada pek çok ilaçlama firması faaliyet göstermektedir. Bu konuda ilaçlama hizmeti satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Çalışacağınız firmanın bünyesinde personellerin eğitimli, deneyimli ekip ve ekipmana sahip olması önemlidir. İlaçlama esnasında ve sonrasında da destekleri esirgememeleri gibi önemli noktalar bulunmaktadır. Bu yüzden ilaçlama alırken dikkatli olunuz.

Mücadele ve Yöntemler Nelerdir ?

Firmamız uzun yıllardan beri ilaçlar sektöründe tek ve lider firma olma özelliğini korumaktadır. Kullandığımız uygulama ve teknikler sayesinde ev ve iş yerlerinizde sizlere garantili ilaçlama hizmeti sunuyoruz.

  1. Sıvı İlaçlama
  2. Jel İlaçlama
  3. Kokulu İlaçlama
  4. Kokusuz İlaçlama
  5. Fare İstasyonları ve Fare düzenekleri

Kalite, Güven, Ekonomik Fiyat

7/24 hizmet veren Taksim haşere ilaçlama servisimiz sayesinde etrafınızda ki böceklerden rahatlıkla kurtulun. Kalite, güven ve ekonomik fiyat fırsatlarını size aynı andan sunan firmamızı arayarak ilaçlama yapmak istediğiniz alanlarla ilgili randevu talep edebilir, leke ve iz bırakmadan yaşam alanlarınızı gönül rahatlığı içinde ilaçlayabilirsiniz.

 

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72