Tahtakurusu ilaçlama

Güvenli, Profesyonel, Garantili

Yaşam alanlarınızda meydana gelen fare problemlerinin kalıcı olarak ortadan kaldırıyoruz.

Nasıl Yapılır?

İletişime Geçin

Tüm haşere problemleriniz için firmamızdan randevu alabilirsiniz

Tüm Haşereler

30’dan fazla haşere türü için en güvenilir ilaçlama yöntemlerini uyguluyoruz.

İletişime Geçin

Hemen ilaçlama servisi çağırmak için bizi arayın ve randevunuzu oluşturun.

Genellikle 2-3 mm boylarında kızılımsı renklerde görülmekte olan tahtakuruları, kanemici grubunda yer alan ve canlıların kanı ile beslenen haşere türlerinden biridir. Isırdıkları bölgeye bırakmış oldukları sıvı ile şiddetli bir kaşıntı hali bırakmaktadırlar.

Kaşınan bölgede zamanla kızarıklık ve döküntü hali görülebilmektedir. Kan emerek beslenmeleri, canlılar arasında kan yoluyla bulaşabilecek çeşitli hastalık ve rahatsızlığın meydana gelmesine zemin hazırlayacaktır. Bu nedenle yaşam alanlarımızın tahtakurusu problemlerinden çok fazla zaman kaybetmeden kurtarılması gerekmektedir. Güneş Böcek İlaçlama firması olarak, geliştirmiş olduğumuz etkili ilaçlama yöntemleri ve uzman ekiplerimiz ile birlikte İstanbul, Kocaeli ve İzmir’in tüm ilçe ve semtlerinde tahtakurusu ilaçlama hizmetleri vermekteyiz. Sizler de tahtakurusu problemlerinden şikayetçi iseniz müşteri temsilcilerimiz ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Tahtakurusunun Özellikleri

  • Kan emerek beslenmekte olan tahtakuruları, genellikle gece saatlerinde aktif olmaktadırlar. Gündüzleri ise daha çok mobilya ve döşeme içlerinde ya da duvar çatlaklarında saklanmaktadırlar.
  • Yumurtlama sistemi ile üremektedirler ve tek seferde 200-250 yumurta bırakabilmektedirler. Sıcak ortamlar üremeleri için çok daha uygun ortamlardır.
  • Tahtakurusu yumurtasının olgunlaşma süreci 1 hafta civarındadır.
  • Ardından 5-6 aylık bir süreçte ise gelişimleri tamamlanmaktadır.
  • Emdikleri kanı uzun bir süre bünyelerinde taşıyabilirler.
  • Kan emerek beslendikleri için ısırdıkları alana bir sıvı bırakmaktadırlar.
  • Bu sıvı şiddetli kaşıntıya ve kızarıklığa neden olmaktadır. Bu nedenle tahtakurusu problemi oldukça can sıkan ve hızlıca kurtulması gereken bir problem haline dönüşmektedir.
  • Kan emme sırasında canlılar arasında çeşitli bakteri, mikrop ve kan yoluyla bulaşabilecek hastalıkların bulaşmasına neden olabilirler. Bu yüzden insan sağlığı açısından büyük bir tehlike arz etmektedir.
  • Tahtakuruları, kişisel yöntemlerle imha edilemeyecek kadar hızlı üremektedir. Ayrıca basit işlemler onların ortamdan uzaklaştırılması için yeterli gelmeyecektir.

Tahtakurusunun İle Mücadele

Tahtakuruları, hızlı bir üreme yapısına sahiptir. Kısa sürede çok fazla sayıya ulaşmaları, ebat olarak oldukça küçük olmaları ve genellikle gece saatlerinde aktif olmaları nedeniyle kişisel ilaçlama yöntemleri ile imha edilememektedir. Daha çok kuvvetli bir ilaç ve ilaçlama yöntemi ile imha edilmesi gereken tahtakuruları, yumurtalarının olgunlaşma süreci nedeniyle belirli aralıklarla tekrar ilaçlanmalıdır. Tahtakurusu ilaçlama firmaları, tüm bu hususları göz önünde bulundurarak belirli bir ilaçlama düzeni oluşturmakta ve en etkili ilaçlama yöntemleri ile işlemi gerçekleştirmektedir.

Haşere ilaçlama konusunda en etkili yöntemleri sunuyoruz.

Güneş İlaçlama bünyesinde yaptıracak olduğunuz Tahtakurusu ilaçlama uygulamaları hem oldukça etkili ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sunmuş olduğu profesyonel Tahtakurusu ilaçlama hizmetleri karşılığında ekonomik fiyatlar talep etmekte olan firmamız, hizmet verdiği tüm il ve ilçelerde aynı fiyat politikasını uygulamaktadır.  

Tahtakurusu İlaçlama

Güvenilir Tahtakurusu İlaçlama Hizmeti

Güneş Böcek İlaçlama firması olarak, uzman ekiplerimiz ve etkili ilaçlama yöntemlerimiz ile yaşam alanlarınızda meydana gelen tahtakurusu problemlerini kısa sürede ortadan kaldırmaktayız. Kullanmakta olduğumuz hiçbir ilaç insan sağlığı üzerinde olumsuz bir etki oluşturmamaktadır. Hem sağlığınızı hem de yaşam alanlarınızı güven altına almayı hedefleyen güvenilir tahtakurusu ilaçlama hizmetlerimizden 7/24 faydalanabilirsiniz.

Tahtakurusu İlaçlama Fiyatları

Tahtakurusu ilaçlama fiyatları, ilaçlama uygulanan alanların genişliği, kullanılan ilaç miktarı ve yumurtaların olgunlaşma süreçlerine göre ayarlanan ilaçlama tekrarları göz önünde bulundurularak firmamız tarafından belirlenmektedir. Güneş Böcek İlaçlama olarak sağlamış olduğumuz güvenilir ve ekonomik tahtakurusu ilaçlama hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz, sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla 7/24 randevu oluşturabilirsiniz.

Son yayımladığımız içeriklere göz atın

Dikkatinizi çektik mi? Daha çok içerik görün

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72