Sultangazi

İstanbul Böcek İlaçlama Servisi

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde standart fiyatlar ve zamanında servis garantisi ile çalışıyoruz.

Bilgi Alın

İletişime Geçin

Tüm haşere problemleriniz için firmamızdan randevu alabilirsiniz

Tüm Haşereler

30’dan fazla haşere türü için en güvenilir ilaçlama yöntemlerini uyguluyoruz.

İletişime Geçin

Hemen ilaçlama servisi çağırmak için bizi arayın ve randevunuzu oluşturun.

İnsanlar ev ve ofis gibi yaşam alanlarında haşere veya kemirgen gibi sorunlarla karşılaşmak istememektedirler. Bu tip sorunlar kişilerin sağlıklarını kötü şekilde etkilemektedir. Bu gibi problemlerle karşılaşmamak için oluşan haşere ya da kemirgen sorunu anında çözümlenmelidir. Bu da ilaçlama ile mümkündür. İlaçlama sadece sorun yaşandığında değil, düzenli aralıklarla yapılarak sorun ortaya çıkmadan tedbir alınmalıdır. Sultangazi Böcek İlaçlama servisimiz, geliştirmiş olduğu etkili ilaçlama yöntemleri ve profesyonel ekipleri ile tüm haşere ve kemirgen problemleri ile mücadele etmektedir. Yaşam alanlarınızda bu tarz problemlerle karşılaştığınızda servisimize ulaşarak çözümü kökünden halledebilirsiniz. Sultangazi böcek ilaçlama servisimiz, Cebeci ve Kazım Karabekir semtlerinde sizlere hizmet vermektedir. Sadece bu iki semtte değil Sultangazi’ye bağlı tüm semtte de sizlere hizmet vermekteyiz.

 

Böcek İlaçlama Sağlığa Zararlı Mıdır?

Böcek ilaçlamaları, zararlı canlı türlerinin yaşam alanlarımıza yerleşerek etrafa yaydıkları bakterilerle oluşturabileceği olumsuz sonuçların önüne geçebilmek adına oldukça büyük bir önem taşıyan ve ihmal edilmemesi gereken hizmetlerden biridir. Bu zararlı canlı türlerinin özellikle sağlığımız üzerinde oluşturacağı tehlikelerin meydana gelmemesi için yaşam alanlarımızda oluşan en ufak bir böcek ya da haşere probleminde çok fazla zaman kaybetmeden böcek ilaçlama firmaları ile irtibata geçmeliyiz. Aksi takdirde ölümle bile sonuçlanabilen vakalarla karşı karşıya kalabiliriz.

Böcek ilaçlama işlemlerinin profesyonel firmaların uzman ekipleri tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde yanlış uygulanacak herhangi bir ilaçalma yöntemi yüzünde problem çok daha farklı boyutlara gelebilir. Bunun için yardım talebinde bulunulan böcek ilaçlama firmalarının güvenilirliğinden emin olunması gerekmektedir. Ayrıca kişisel yöntemlerimizle uygulayacağımız ilaçlamalar da yine sağlığımızı tehdit eden uygulamlardır. Kullanılan ilaçların içeriğinde bulunan ağır kimyasal maddelerin sağlığımız üzerinde oluşturabileceği sonuçları göz ardı etmemeliyiz. Bu nedenle yaşam alanlarımızda meydana gelen tüm haşere ve kemirgen probleminde öncelikle böcek ilaçlama firmaları ile iletişme geçmeliyiz.

Sultangazi Böcek İlaçlama servisimiz, modern cihazları ve geliştirilmiş olan etkili ilaçlama yöntemleri ile günün her saati profesyonel hizmetler sunmaktadır. Uzman ekipleri aracılığıyla gerçekleştirmekte olduğu ilaçlama hizmetleri, yaşam alanlarınızdaki haşere problemlerini kısa sürede ortadan kaldırmakta ve sizlere daha steril ortamlar sunmaktadır.

Sultangazi’de istenmeyen birçok haşere ve kemirgen problemi ile karşılaşılmaktadır. Bunlardan en çok görülenler aşağıda yer almaktadır:

  • Çeşitli fare türleri (ev faresi, lağım faresi, çatı faresi gibi)
  • Evlerde sıkça karşılaşılan haşereler (hamamböceği, tahtakurusu, sinek, karınca, güve gibi)
  • Yeşil alanlarda karşılaşılan türler (çekirge, yılan, eşek arısı, akrep, kene gibi)

Saymış olduğumuz bu zararlı canlı türleri, beslenme ve barınma ihtiyacı ile yaşam alanlarımıza dahil olmaktadır. Etrafa yaymış oldukları bakteriler ve salgılamış oldukları salgılar ile de sağlığımız ve yaşam kalitemiz üzerinde tehlike oluşturmaktadır. Bu canlı türlerinden dolayı yaşayacağınız her türlü problemin çözümü için Böcek İlaçlama Sultangazi servisimizle irtibata geçebilirsiniz.

Güvenilir Böcek İlaçlama Hizmeti

İstenmeyen haşere ve ya kemirgen problemi ile karşılaştığınızda sizlere alanında uzman personelimiz ile 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Kullandığımız sistemler ve ilaçlar gerekli belgelere sahip olup hepsi Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Sultangazi ilaçlama hizmeti ile sizlerin yaşadığınız problemleri anında yok etmekte ve daha sağlıklı yaşam alanları sunmaktayız.

Firmamız sahip olduğu alanında uzman ve profesyonel personeli ile sizlere hizmet vermektedir. Personel gerekli olan her türlü belgeye ve sertifikaya sahiptir. Sadece ilaçlama personelimiz ile değil ilaçlama öncesi ve sonrası da hizmet vermekteyiz. Gerekli olduğunu düşündüğünüz her türlü bilgiyi almak için bize ulaşmanız ve çağrı merkezimizdeki çalışanlarımız ile konuşarak aklınızdaki tüm sorulardan kurtulabilirsiniz. Sultangazi Yunus Emre semtinde sizlere her türlü hizmeti vermekteyiz.

Sıklıkla ilaçlama servisi talebi aldığımız haşere türlerini görün

Pire İlaçlama

Pire ilaçlaması ve pire ile mücadele hakkında detaylı bilgiler.

Fare İlaçlama

Fare ile mücadele hakkında detaylı bilgiler.

Bit İlaçlama

Bitler ile mücadele hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kene İlaçlama

Kenelerden kurtulma yolları ve daha fazlası...

Mücadele ettiğimiz tüm haşere türlerini görmek ister misiniz? Tüm haşereleri görün