İstanbul’un tarihi ve mistik kokan ilçesi Fatih böcek ilaçlama şubemize bağlı olarak çalışan Sultanahmet Böcek ilaçlama servisimiz, haşerelerin güvenle kontrol altına alınması hususunda, kapalı ve açık mekanlarda 7/24 profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Sultanahmet meydanı ve ara sokakları yerli ve yabancı turistlerin ilham kaynağı niteliğindedir. Özellikle yaz aylarında seyyar satıcıların sokak ve mahalle aralarını mesken tutmaları haşere türlerinin çoğalmasına olanak tanımaktadır. Sultanahmet çevresinde en sık rastlanan zararlı canlı türlerinden biri de hamamböceğidir.

Haşereler, doğal ortamlarında su ve besin kaynaklarını tükettiklerinde doğrudan insanların yaşadığı alanlara doğru yol alırlar. Çünkü burada yiyecek ve içecek ararlar. Diğer ikinci bir etken haşere ve kemirgen türlerinin hızlı üremesi ve çoğalması durumudur. Haşere ve kemirgenlere karşı erken önlem alınmadığı takdirde, önlerine geçmekte hayli zorlaşacaktır. Bu durumda yapılması gereken tek şey ilaçlama yaptırmaktır. Ama haşere ilaçlaması tek başına evde uygulayacağımız bir iş değildir. Kesinlikle uzmanlık gerektirir. Bu konuda mutlaka profesyonel bir firmadan destek alınması gerekmektedir. Piyasada ucuza satılan korsan ürünler sizleri cezbetmesin. Uygun olmayan koşullarda amatörce kullanarak zehirlenmeyin. Hem sağlığınızdan hem de paranızdan olmamak için, 18 yıldır sektörde hizmet veren firmamızla hemen irtibata geçin.

Sultanahmet Böcek ilaçlama servisimiz size gereken her aşamada profesyonel destek verecektir.  Firmamız, aynı zamanda ekonomik fiyatlar ve garantili ilaçlama hizmetiyle 7/24 hizmet vermektedir. Günün ve gecenin her saatinde çağrı merkezimizi arayarak ilaçlama yapmak istediğiniz saatler için randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Haşere ve kemirgenlerden kullandığımız modern teknik ve yöntemler sayesinde anında kurtulacaksınız. Sıvı İlaçlama, Jel İlaçlama, Fare İstasyonları, Kokulu İlaçlama, Kokusuz ilaçlama yöntemleri ile garantili olarak kurtulabilirsiniz.

İlaçlama uygulamalarımızda leke ve iz yoktur. Çevre ve doğa dostu ilaçlarımız hedef odaklıdır. Evcil hayvanlarınız asla ilaçlamalardan etkilenmez. Temiz hijyenik ve sağlıklı bir yaşam alanı için bizi aramanız yeterlidir.

 

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72