Şişli fare ilaçlama servisimiz semte hizmet vermeye devam ediyor. 25 mahallesi olan Şişli, İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan, iş yerlerinin, eğitim sektörünün, eğlence ve alışveriş merkezlerinin bulunduğu özellikle hafta sonları yoğun ilgi gören yerlerinden biridir.

Şişli fare ilaçlama

Yaz mevsimiyle birlikte yoğunlaşan taşıt ve insan trafiği bölgede çok fazla çevre kirliliğine de sebep olmaktadır. Havaların ısınmasıyla bölgedeki iş yerlerinde böcek ve haşerelere rastlandığı gibi farelere de rastlamak mümkün. özellikle sabahları yolculuk ettiğimiz sırada yol üzerilerinde ve kaldırım kenarlarında ölü halde farelere denk gelebiliriz. Farelerin bir çok türü vardır bunlardan bazıları, kör fare, lağım faresi, ev faresi, tarla faresi, çatı faresi, su faresi, hamster, orman faresi, pamuk faresi, kanguru faresi, beyaz kobay fare, keseli fare, huş faresi, çekirge faresi, çöl faresi, yedi uyur faresi, su faresi, dikenli fare, yeleli fare, hasat faresi…

Kemirgen özelliği olan farelerin en dikkat çekici yönleri önde bulunan keskin dişleridir. Bu dişleri kırıldığında tekrar kendini yenileyebilir. Fareler özellikle geceleri ortaya çıkarlar. Yumuşak dokuları ısırarak zarar verirler. Salgıladıkları sıvıyla ısıracakları noktayı uyuştururlar. En çok ısırdıkları bölgeler burun, ağız, el ve ayak parmakları, kulaklar…

Farelere karşı kişisel yöntemlerle mücadele etmeniz mümkün değildir. Bunun için uzman ve güvenilir bir ilaçlama şirketiyle irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Fareler çok hızlı hareket eden ve organizma olarak insanlara en çok benzeyen canlılardır bu nedenle bir çok bilim alanında kobay olarak kullanılmaktadırlar.

Farelerden kurtulmanız için böcek ilaçlaması yapan ve yasal mevzuata uygun hareket eden firmalardan yardım istebilirsiniz. Şişli Fare İlaçlama, günün 7/24 saati sizlere hizmet veren güvenilir bir firmadır. İlaçlamayla ilgili sizlere gerekli olan bilgileri ve talimatları verecektir. Kullanılan ilaçlar Sağlık Bakanlığınca uygundur ve garanti sonuç verir.

Şişli Böcek İlaçlama, farklı ilaçlar ve önemli teknikler ile en iyi fare ilaçlama hizmetlerini sunmaktadır. Buna paralel olarak Şişli fare ilaçlama ekiplerinin özel olarak geliştirdikleri ve mekana ya da fare türüne göre değişkenlik de gösterebilen çeşitli metotların ortaya çıktığı uygulamalar da dikkat çeker. Hem ekonomik, hem çok etkili, hem de uzun vadeli sonuçlara sahip ilaçlamalar ile dileyen herkes bu ekiplerden faydalanabilir. Eğer siz de evinizi veya iş yerinizi farelerden kurtarmak istiyorsanız başarılı ve deneyimli çalışma kadromuzla hemen iletişime geçerek hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Şişli Fare İlaçlama Fiyatları farelerin yoğunluğuna, türüne ve alanın metrekaresine göre değişim gösterebilir. Piyasada çok sayıda fare ilaçlama firması bulunmaktadır ancak bunlar yasal olmayan ve insan sağlığına zararlı olan ilaçları kullanmaktadırlar.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72