Bahçelievler şubemiz tarafından yürütülen Şirinevler böcek ilaçlama hizmetlerimiz 7/24 devam etmektedir. Kaliteli ekipman ve uzmanlarımız tarafından verdiğimiz hizmetler, semt halkına sağlıklı ve huzurlu alanlar yaratmaktadır.

Şirketimiz, önce insan sağlığını önemsemekte, sonrasında çevreye duyarlı hizmetler vermektedir. Bahçelievler ilçesinde ve Şirinevler’de böcek ilaçlama faaliyetlerini en çok yürüten firma olmamızın nedeni ise, halkımıza kaliteli hizmetler sunarken, bu hizmeti uygun fiyatlarla sunmamızdan kaynaklıdır. Sektörde uygulanan fiyatlandırmayı en düşük fiyatlarla uygulayan şirketimiz, sektördeki en düşük fiyatlarla işlem yapmaktadır. Aynı zamanda sektörün en eski, tecrübeli ve öncü firmalarındandır. Bu sayede, yılların tecrübesi ile semtte verdiğimiz hizmetler sayesinde, yaşam alanlarında kalıcı olarak böceklerden kurtulmanız sağlanmaktadır.

Bunu etkili ilaçlar ve kaliteli yöntemlerle sağlamaktayız. Şirinevler böcek ilaçlama servislerimiz aynı zamanda fare ilaçlama hizmeti de vermektedir. Yaşam alanlarında, insan sağlığını tehlikeye sokan tüm fare ve haşerelerle mücadele etmekteyiz.

Müdahalede Bulunduğumuz Zararlı Canlılar

Sıvı ve katı ilaçlar kullanarak, Mayt, karınca, tatarcık, tatarcık, eşek arısısalyangoz, çekirge kertenkele, kulağakaçan böceği, akar, tahtakurdu, kalorifer böceği, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi,halı böceği,  güve, yaban arısı, çıyan, kene, bit, jel ilaçlarla Amerikan/ Alman hamam böceği, kakalak, karafatma, uyuz böceği, mite, gümüş böceği, akrep, sivrisinek, örümcek, tahtakurusu, pire, tesbih böceği, sinek, kırkayak, sıçan, yılan gibi haşere ve fare türlerini zararsız hale getirmekteyiz. Uygulama yapılacak Alana gore, kokulu yada kokulu ilaçlar kullanarak, zararlı canlıları yaşam alanlarınızdan kalıcı olarak uzaklaştırmaktayız.

Ancak bazı haşere türleri üzerinde, haşerelerin yoğun olduğu alanlarda ve bazı işletmelerde, haşerelerden kalıcı olarak kurtulmak için periyodik uygulama yapılmalıdır.

Periyodik İlaçlama

Gıda işletmelerinde ve sağlık kurumlarında periyodik ilaçlama hizmeti alınmalıdır. Çünkü, gıda işletmeleri, haşereler ve fareler için ideal besin alanları olmaktadır. Bu alanlarda zararlı canlılar yoğun olarak bulunmakta ve yuva yapmaktadır. İşletmelerde maddi ve sağlıksa zarara neden olan canlılardan periyodik uygulama ile kurtulmak mümkündür.

Haşereler, bulundukları alana hastalık taşıyan canlılardır. Sağlık kurumlarında, haşerelerin bulunma riski göze alınamaz. Önlem almak amaçlı, düzenli olarak haşere ile mücadele edilmeli, alan dezenfekte edilmelidir.

Şirinevler böcek ilaçlama hizmetlerimiz periyodik uygulamayı da uygun fiyatlarla 7/24 gerçekleştirmektedir.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72