Selimiye Böcek İlaçlama servisimiz, Güneş Böcek İlaçlama bünyesinde faaliyet göstermekte olan ve etkili ilaçlama yöntemleri le her türlü böcek problemini kısa sürede ortadan kaldıran önemli bir böcek ilaçlama servisidir. Geliştirmiş olduğu ilaçlama yöntemleri ve profesyonel ilaçlama ekipleri ile Selimiye sakinlerinin böcek problemleriyle mücadele etmekte olan Selimiye Böcek İlaçlama servisimiz, kullandığı ilaçların Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olmasına özen göstermektedir.

Böcek İlaçlama Yöntemleri

Böcekler, türleri ve özelliklerine göre çeşitli ilaçlama yöntemleri ile imha edilmekte ve profesyonel böcek ilaçlama servisleri, ilaçlama yapılacak böcek türünü tespit ederek en etkili ilaçlama yöntemini uygulamaya almaktadır. Özellikle yumurtlama sistemi ile üremekte olan böcek türlerinin imha edilmesi için daha farklı ilaçlama yöntemlerinin uygulanması gerekmektedir. Böcek yumurtaları 15-20 günlük bir olgunlaşma sürecinden geçtikten sonra erişkinliğe ulaşmaktadır ve yumurta halindeyken yapılan ilaçlamalardan etkilenmemektedir. Bu sebeple böcek ilaçlama servisleri, böcek yumurtalarının olgunlaşma süreçlerini takip ederek, belirli aralıklarla ilaçlama tekrarları gerçekleştirmektedir. Bu şekilde böcek problemleri kalıcı bir şekilde ortadan kalkmaktadır.

Böcek ilaçlama için geliştirilmiş olan yöntemler, sıvı ilaçlama yöntemleri, kokulu ilaçlama ve kokusuz ilaçlama yöntemleri, jel ilaçlama yöntemleri olarak sınıflanmaktadır. Sıvı ilaçlama yöntemleri, her türlü böcek probleminin çözümünde etkili olan ve kısa sürede sonuca ulaştıran etkili bir böcek ilaçlama yöntemidir. Sıvı ilaçlamalar, buharlama ve püskürtme teknikleri ile böcek probleminin yaşandığı mekanlara uygulanmaktadır. Etkisini kısa sürede göstermekte olan sıvı ilaçlama yöntemleri, her türlü böcek probleminin ortadan kaldırılması için en etkili ilaçlama yöntemlerinden biridir. Geniş alanlarda meydana gelen, ulaşılması güç olan dar alanlardaki böcek problemleri için birebir etki göstermektedir. Sıklıkla tercih edilmekte olan ve profesyonel böcek ilaçlama servisleri tarafından uygulamaya alınan sıvı ilaçlama yöntemleri, en etkili böcek ilaçlama yöntemlerinden biridir.

Kokulu ve kokusuz ilaçlama yöntemleri, sıvı ilaçlama yöntemlerinden biri olup, böcek problemlerini kısa sürede ortadan kaldırmakta olan etkili ilaçlamalardandır. Kokulu ilaçlar, böcek problemlerini belirli bir süre yok ederken, kokusuz ilaçlar uzun süreler böcek problemlerinin ortadan kaldırılmasında etkilidir. Kokusuz ilaçlar, belirli aralıklarla tekrarlandığı vakit çok daha etkili olmakta ve çok daha uzun süreler etkisini sürdürmektedir.

Jel ilaçlama yöntemleri, hamam böceği ve türevlerinden kaynaklanan böcek problemlerinin ortadan kaldırılması için tasarlanmış olan ve uygulanan ilaçlama yöntemleridir. Hamam böceklerinin geçiş alanlarına noktalama şeklinde uygulanmakta olan jel ilaçlar, doğal ve kokusuz olmaları nedeniyle yaşam alanlarımızda rahatlıkla uygulayabileceğimiz böcek ilaçlama yöntemlerinden biridir. İnsan sağlığı üzerinde olumsuz herhangi bir etkide bulunmayan jel ilaçlama yöntemi, kısa sürede böcek problemlerinin ortadan kaldırılmasına vesile olmaktadır.

Selimiye Böcek İlaçlama servisimiz, profesyonel ilaçlama yöntemler her türlü böcek problemini etkili ilaçlama yöntemleri ile ortadan kaldırmakta ve Selimiye sakinlerini böcek mağduriyetlerinden kurtarmaktadır. 7/24 ilaçlama hizmeti sunmakta olan Selimiye Böcek İlaçlama servisimiz, Selimiye sakinlerine güven vermeye devam etmektedir.

Selimiye Böcek İlaçlama Fiyatları

Selimiye Böcek İlaçlama Fiyatları, ilaçlama yapılan mekanın metrekaresine ve tekrarlanan ilaçlama sayısına göre değişiklik göstermektedir. Sunmuş olduğu profesyonel ilaçlama hizmetleri karşılığında oldukça uygun fiyatlar talep etmekte olan Selimiye Böcek İlaçlama servisimiz, bütçenizi koruma altına almaktadır. Sizler de profesyonel ilaçlama ekipleri ile etkili hizmetler vermekte olan servisimizden yardım almak isterseniz, sitemizde bulunan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72