İstanbul’un Fatih ilçesine bağlı Şehremini böcek ilaçlama servisimiz; böcek, sürüngen, haşere, asalak, kemirgen, zehirli örümcekler parazit ve diğer zararlı canlı türlerinin güvenle kontrol altına alınması konusunda açık ve kapalı mekanlarda profesyonel bir hizmet vermektedir. Fatih Şehremini Böcek İlaçlama ile yaşam alanlarınızda meydana gelen tüm haşere ve kemirgen problemlerine kısa sürede son vermekteyiz.

Böcek İlaçlamanın Önemi

Yaşam alanlarının tahrip olması nedeniyle yeni barınma alanı arayışına girmekte olan haşere, böcek ve kemirgenler, beslenme ve barınma ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebilecekleri evlerimize, iş yerlerimize ya da insanların yaşam sürdürdüğü alanlara yerleşmektedir. Taşımış oldukları bakteri ve mikropları yaşam alanlarımıza yaymaya başlayan bu zararlı canlı türlerinin oluşturabileceği tehlikeli hastalıklar göz önünde bulundurularak çok fazla zaman geçmeden imha edilmesi gerekmektedir. Böcek ilaçlama firmaları, bu gibi problemlerin önüne geçmek üzere geliştirilmiş olan önemli kuruluşlardır. Yaşam alanlarınızda meydana gelen tüm haşere ve kemirgen problemlerinde profesyonel böcek ilaçlama firmalarından destek almalısınız. Fatih Şehremini Böcek İlaçlama servisimiz, Güneş İlaçlama bünyesinde faaliyet göstermektedir. Her türlü haşere ve kemirgen probleminize karşı geliştirmiş olduğu etkili yöntemlerle mücadele vermektedir.

Haşerelerin Bulaştırdığı Hastalıklar

Haşere ve kemirgenler yılın 4 mevsiminde varlıklarını ve yaşamlarını sürdürürler. Haşerelerin uzun ömürlü olduklarını belirtmekte fayda vardır. Ortalama 2 ila 7 yıl arasında yaşadıkları bilinmektedir. Bu yüzden haşere ve kemirgenler bazı bulaşıcı, salgın hatta ölümcül hastalıklara sebep olurlar. Bu hastalıkların başında da son yıllarda sıkça duyduğumuz, kenelerden bulaşan “Kırım Kongo kanamalı ateşi “hastalığıdır. Çok tehlikeli ve ölümcüldür.

Veba, Verem, Kırım Kongo kanamalı ateşi, Akdeniz Ateşi, Lyme, Mantar, Hepatit virüsü, tifüs, sıtma, dizanteri, cilt hastalıkları, cilt bozuklukları, alerjik reaksiyonlar yaşam alanlarımıza dahil olan zararlı canlı türlerinin yaymış olduğu bakteri ve mikroplardan kaynaklanmaktadır. Bu hastalıkların önüne geçmek ve oluşturabileceği olumsuz sonuçları engellemek adına Böcek İlaçlama Şehremini servisimizle irtibata geçebilirsiniz.

Mücadele ve Yöntemler

Servisimiz, teknolojiyi yakından takip etmektedir. Haşerelerden kurtulmanın en kolay yolu böcek ilaçlama yaptırmaktadır. Fatih Şehremini Böcek İlaçlama servisimiz, uzman ilaçlama ekipleriyle oldukça etkili yöntemler uygulamaktadır.

  1. Sıvı İlaçlama
  2. Jel İlaçlama
  3. Kokulu İlaçlama
  4. Kokusuz İlaçlama
  5. Fare İstasyonları

gibi yöntemler, haşere ve kemirgen problemlerinin kısa sürede ortadan kaldırılması için uygulamakta olduğumuz etkili ilaçlama yöntemleridir. Bu yöntemler sayesinde yaşam alanlarınızdaki haşere ve kemirgenlerle birlikte etrafa yayılmakta olan bakteriler ve kirli hava da temizlenmektedir. Firmamıza 7/24 web sitemiz ve çağrı merkezimizden ulaşabilir, hizmet alabilirsiniz.

Fatih Şehremini Böcek İlaçlama Fiyatları

Fatih Şehremini Böcek İlaçlama Fiyatları, servisimizin dikkat ettiği bir kaç hususa göre belirlenmektedir. Bu hususlar, ilaçlanan mekanın büyüklüğü, kullanılan ilaç miktarı ve imha edilmek istenen haşere ya da kemirgen türünün özellikleri gibi temel hususlardır. Sanılanın aksine ekonomik ilaçlama fiyatlarıyla hizmet vermekte olan Şehremini Böcek İlaçlama servisimiz, hizmet verdiği tüm il ve ilçelerde aynı fiyat politikasını uygulamaktadır.

Uzman ekiplerimiz ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımızla sağlamış olduğumuz güvenilir böcek ilaçlama hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz, sitemizde bulunan iletişim numaralarından bizlere ulaşabilir, müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla randevu alabilirsiniz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72