Sarıgazi Böcek İlaçlama servisimiz, Güneş Böcek İlaçlama bünyesinde faaliyet göstermekte olan ve her türlü böcek ve haşere problemini profesyonel ilaçlama yöntemleriyle kısa sürede ortadan kaldırmakta olan önemli bir böcek ilaçlama servisidir. 7/24 ilaçlama hizmeti vermekte olan Sarıgazi Böcek İlaçlama servisinin etkili ilaçlama hizmetlerinden yararlanmak isterseniz sitemizde bulunan iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

BÖCEK İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Sarıgazi Böcek İlaçlama servisimiz, profesyonel ilaçlama yöntemleriyle böcek problemlerini kısa sürede ortadan kaldırmaktadır. Böcek ilaçlamaları, ilaçlanacak olan böcek türüne göre değişiklik göstermekte olduğu için çeşitli ilaçlama yöntemleri bulunmaktadır.

  • Sıvı İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Jel İlaçlama Yöntemi

Bu ilaçlama yöntemlerinden, genellikle geniş alanları etkisi altına alması ve etkili sonuçlar ortaya çıkarması nedeniyle sıvı ilaçlama yöntemi daha çok tercih edilmekte olan yöntemdir. Sıvı ilaçlar Kokulu ve Kokusuz ilaçlar olarak ikiye ayrılmakta ve buharlama ve püskürtme olarak iki farklı teknikle uygulanmaktadır.

Buharlama tekniği ile uygulanmakta olan sıvı ilaçlar, ulaşılması güç olan çatlaklara, oyuklara kadar tesir etmekte ve geniş çaplı bir ilaçlama işleminin gerçekleşmesine vesile olmaktadır. Ayrıca böceklerin etrafa yaymış oldukları bakterili, kirli havayı da temizleyerek çok daha sağlıklı ortamların oluşmasına katkı sağlamaktadır.

Kokulu ilaçlamalar anlık etkide bulunan, sadece kısa bir süre için böcekleri ortamdan uzaklaştırmakta olan bir ilaçlama yöntemidir. Kokusuz ilaçlamalar ise, bir mekanın uzun süre böcek ve haşerelerden muhafaza edilmesi için tercih edilen bir yöntemdir. Ayrıca bu konuda oldukça etkili olan bir ilaçlama yöntemidir.

Diğer bir böcek ilaçlama yöntemi olan jel ilaçlama yöntemi de daha çok hamam böceği ve türevlerinin ilaçlamalarında kullanılmakta olan doğal ve kokusuz ilaçlardır. Noktalama şeklinde duvar diplerine ya da hamam böceklerinin geçiş noktalarına uygulanmakta olan jel ilaçlar kısa süre içerisinde hamam böceği problemini ortadan kaldırmaktadır.

SARIGAZİ BÖCEK İLAÇLAMA FİYATLARI

Sarıgazi Böcek İlaçlama Fiyatları, ilaçlanacak olan alanın metrekaresine göre değişiklik göstermektedir. Bazı böcek ilaçlamalarında yapılan ilaçlama tekrarları da böcek ilaçlama fiyatlarını etkilemekte olan unsurlardan biridir. Sarıgazi Böcek İlaçlama servisimiz, sunmuş olduğu profesyonel ilaçlama hizmetleri karşılığında oldukça uygun fiyatlar talep etmekte olan güvenilir bir böcek ilaçlama servisidir.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72