Böcek ilaçlama firmaları Türkiye’nin her yerinde, geliştirmiş oldukları metod ve yöntemlerle böcek ve haşere problemlerine karşı hizmetler vermektedir. Güneş Böcek İlaçlama hizmetleri altında yer alan Sancaktepe Böcek İlaçlama, Sancaktepe halkının böcek problemlerine karşı etkili ve hızlı çözümler üretmektedir.

BÖCEKLER VE İNSAN SAĞLIĞINA ZARARLARI

Çeşitli tür ve ebatlarda yaşayan böcekler, kendi yaşam alanlarının tahrip olması sebebiyle, insanların yaşam alanlarına dahil olmaya başlamıştır. Bunun sebebi, beslenme ve barınma ihtiyacından kaynaklanmaktadır. Fakat yaşadıkları ve girip çıktıkları mekanlar nedeniyle çeşitli mikrop ve bakteriyi birlikte taşıdıkları için, insanların sağlığı açısından tehlike oluşturabilmektedir. Bu canlıların bazıları zehirli olabildiği gibi, bazıları da kendi bünyelerinde salgıladıkları bakteriler sebebiyle çok ciddi boyutlarda rahatsızlıklara sebep olabilmektedir. Bu sebeple, yaşam alanlarımıza dahil olan bu zararlı haşere ve böceklerin imhası, yaşamımız içerisinde oldukça büyük bir öneme sahiptir.

Yaşam alanlarımıza, evcil hayvanlarımız aracılığıyla dahil olan, kan emici grubundaki kene ve pireler, beslenme ihtiyaçlarını kan emerek karşıladıkları için, konakçı olarak yerleştikleri canlılar arasında kan yoluyla çeşitli hastalıkları da taşıma ihtimalleri bulunmaktadır. Bu taşıma sonucunda veba, tifüs, verem gibi ciddi boyutlardaki hastalıkların ortaya çıkması kuvvetle ihtimaldir. aynı şekilde fareler de hem salgıladıkları hem de taşıdıkları mikroplar sebebiyle az önce sıraladığımız rahatsızlıklara kolayca davetiye çıkarabilen canlı türlerindendir. Bu canlılar hızlı bir şekilde ve çok fazla sayıda üreyen canlılar olmaları sebebiyle, kişisel müdahalelerimizle bunlardan kurtulmamız oldukça zor olmaktadır. Akrep ve çıyan gibi zehirli grubunda yer alan böcek türleri ise, kendilerini tehlikede hissettikleri vakit karşılarındaki canlıya zehrini akıtarak zarar verebilmektedir. Bu zehirler insan bünyesinde felçlere neden olabilmektedir. Genellikle nemli ve sıcak havaları seven bu canlılar, bina çevrelerinde, çatı aralarında, bodrum katlarında sıklıkla görülebilir. Gece tenha saatlerde daha çok aktif hale geldikleri için, kendilerinden gelebilecek olan tehlikeleri görebilmemiz bazen mümkün olmayabilir. Bu sebeple sağlığımız açısından büyük tehdit oluşturmaktadırlar. Sıralamış olduğumuz tüm bu canlılar, sağlığımızı tehlike altında bıraktığı gibi, ruhsal ve psikolojik durumumuzu da bozma kabiliyeti olabilen canlılardır. Bu sebeple, bu zararlı canlıların imhası oldukça önemli bir yer edinmektedir.

BÖCEK İLAÇLAMA FİYATLARI

Böcek ilaçlama firmaları, vatandaşın böcek ve haşere problemlerini en aza indirmek için geliştirmiş oldukları hizmetlerle, günün her saati faaliyet içerisindedir. Profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla etkili müdahalelerde bulunan ilaçlama firmaları, bu hizmetleri karşılığında çok cüzi bir miktar almaktadır. Sancaktepe Böcek İlaçlama da, siz Sancaktepelilerin böcek ve haşere problemleriyle yakından ilgilenmekte, ekonomik ve etkili çözümleriyle sağlığınızı ve zamanınızı güven altına almaktadır.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72