Bu soruya kim yanıt aramamıştır ki? Firmamıza, özellikle yaz aylarında talebin oldukça fazla olduğu pire ilaçlama taleplerine gittiğimizde, sağlamış olduğumuz kalıcı çözümlerde yüzlerce vatandaş derin bir nefes aldı. Pireler ebatları çok küçük olduğundan gözle görülemezler. Geceleri saklandıkları yerlerden çıkan bu haşereler müthiş bir hızla etrafa yayılır. Kalabalık iş yerlerinin en sık karşılaştığı haşere sorunu haline gelen pireler evlerde de görülür. Evcil hayvan besleyen kişilerin düzenli periyotlar ile uygulaması gereken pire ile mücadele işlemi ile bu sorun yayılmadan önlenebilir. Pirelerden nasıl kurtulunur? Sorusu ile şirketimizi arayan vatandaşlara çare olarak sunduğumuz pire ile mücadele aşamalarını şu şekilde sıralayabiliriz;

  • İlaç işlemi yapılan alan boşaltılarak uygulamaya hazır hale getirilir.
  • Alanda açıkta eşya ve yiyecek bulundurulmamasına önem verilir.
  • Pire ilaçlarıile uygulama yaptığımızda pireler kaçacağı için kapı ve pencereler sıkı bir şekilde kapatılır.
  • ULV cihazı aracılığı ile kullandığımız püskürtme yönteminde pire ilacı havaya sıkılır.
  • İlacın etkisi ile tek tek yere dökülen pireler tamamen yok olana kadar işlem devam eder.
  • Kokulu ilaçlar kullanıldığı için uygulama tamamlandıktan sonra ortam çok iyi bir şekilde havalandırılır.
  • Alanda kapsamlı bir temizlik yapılmadan gündelik yaşama kesinlikle dönülmez.

Haşere ile mücadele aşamasında geliştirdiğimiz olduğu metot ve uygulamalar ile rakiplerini geride bırakan firmamız bir telefon uzağınızda sizlere hizmet etmek için bekliyor.

Pire İlaçlama Fiyatları

Pire ilaçlama fiyatları bu haşerenin zararlarını irdelediğimizde belki de en son düşünmemiz gereken ayrıntıdır. Ancak toplumda yaşayan herkesin başına böyle bir sorunun gelebileceğini düşünerek uygulama maliyetlerini hesaplarken oldukça cüzi rakamlar ile işlem yapmaktayız. Pire ilaçlama fiyatları için firmamızı aradığınızda personelimizin soracağı 2 soruya vereceğiniz yanıt oldukça önemlidir.

 

 

  1. İşlemi yapacağımız pirenin yoğunluğu nedir?
  2. Uygulama yapacağımız alanın metrekare cinsinden büyüklüğü ne kadardır?

Bu sorulara vermiş olduğunuz yanıtların ardından yetkili personelimiz ne kadar pire ilacı kullanılacağını hesap ederek bir maliyet oluşturur. Genel bir miktar veremediğimiz işlem fiyatları hakkında söyleyebileceğimiz tek şey çok ekonomik olduklarıdır.

Pire İle Mücadele

Pire ile mücadele işini iyi yapan bir firma ile çalıştığınız takdirde oldukça kolay ve kısa bir işlemdir. Pire ile mücadele geleneksel yollara başvurmak yerine pire ile mücadele ile iletişime geçerek destek almanız en akılcıl yol olacaktır. Pire kontrol altına alma ve etkisizleştirme hizmetinin yanında bütün haşereler ile mücadele eden firmamız eğitimli kadrosu ile her daim hizmetinizdedir.

 

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72