Pire ilaçlama

Güvenli, Profesyonel, Garantili

Yaşam alanlarınızda meydana gelen fare problemlerinin kalıcı olarak ortadan kaldırıyoruz.

Nasıl Yapılır?

İletişime Geçin

Tüm haşere problemleriniz için firmamızdan randevu alabilirsiniz

Tüm Haşereler

30’dan fazla haşere türü için en güvenilir ilaçlama yöntemlerini uyguluyoruz.

İletişime Geçin

Hemen ilaçlama servisi çağırmak için bizi arayın ve randevunuzu oluşturun.

Kan emici grubunda yer alan ve genellikle hayvan ve insan vücutlarını konak olarak belirlemekte olan pireler, hem insan hem de hayvan sağlığını doğrudan olumsuz etkilemekte olan canlı türlerinden biridir.

Konak olarak yerleştiği canlının kanını emerek beslenmek olan pireler, kan yoluyla bulaşabilecek hastalıkları canlılar arasında taşıyabilmektedir. Tek seferde çok sayıda yumurta bırakmakta ve kısa sürede yoğun bir nüfusa sahip olmaktadırlar. Bu nedenle yaşam alanlarımız, pirelerin üremeleri ve istila durumu oluşturmaları için oldukça müsaittir. Ayrıca çeşitli hastalıkların meydana gelmesine neden oldukları için büyük bir tehdit unsuru oluşturmaktadır. Pire ilaçlamaları, oluşabilecek olumsuz durumların önüne geçmek adına oldukça önemli ve ihmal edilmemesi gereken işlemlerdir. Güneş Böcek İlaçlama firması olarak, evcil hayvanlarınız ya da farklı nedenlerden dolayı yaşam alanlarınızda meydana gelen pire problemlerinin ortadan kaldırılması için geliştirmiş olduğumuz etkili ilaçlama yöntemleri ile hizmet sağlamaktayız. Profesyonel pire ilaçlama hizmetlerimizden İstanbul başta olmak üzere Kocaeli ve İzmir’in tüm ilçe ve semtlerinde faydalanmanız mümkündür.

Pirenin Özellikleri

  • Oldukça küçük bir yapıya sahip olan pireler aynı zamanda zıplama özelliğine sahiptirler. Kendi ebatlarının 200 katı yüksekliğe sıçrayabilirler.
  • Küçük yapılı olmaları ve zıplayabiliyor olmaları nedeniyle gözle görülmesi ve imha edilmesi oldukça zordur.
  • Pireler, asalak grubunda yer alan ve kan emerek beslenmekte olan canlılar oldukları için genellikle insan ya da hayvan vücudunu konak olarak tercih etmektedirler.
  • Yumurtlama sistemi ile üremektedirler ve tek seferde 18-20 civarında yumurta bırakmaktadırlar. Bu nedenle hızlı bir üreme yapısına sahiptirler.
  • Pire yumurtalarının belirli bir olgunlaşma süreci bulunmaktadır. Bu nedenle pireler yumurtalarını, onlara zarar gelmeyecek, dar aralıklara, halı içlerine, pencere yada kapı pervazlarına bırakmaktadırlar.
  • Ortalama ömürleri 1 yıl kadardır.
  • Pireler, kan emerek beslenmelerinden dolayı kan emme sırasında çeşitli bakteri ve mikrobu insanlara ya da hayvanlara bulaştırabilirler. Aynı şekilde kan yoluyla bulaşabilecek çeşitli tehlikeli hastalığın da taşıyıcılığını yapabilirler.
  • İnsan ve hayvan sağlığı açısından büyük bir tehdit unsuru oluşturan pirelerin, çok fazla zaman kaybetmeden imha edilmeleri gerekmektedir.
  • Kişisel yöntemler, pire gibi hızlı üremekte ve gözle görülmesi zor olan canlıların imha edilmesinde yeterli olmayacaktır. Bu nedenle profesyonel pire ilaçlama firmalarından alınacak destek, her zaman için çok daha doğru bir karar olacaktır.

Evde Pire İle Mücadele

Yumurtlama sistemi ile üremekte olmaları ve bu yumurtaların belirli bir olgunlaşma sürecinin bulunması, pire ile mücadelenin kişisel yöntemlerle gerçekleştirilmesi ihtimalini ortadan kaldırmaktadır. Pireler ufak yapılı ve zıplayabilen haşerelerdir. Bu nedenle bireysel yöntemlerle kontrol altına alınmaları imkansızdır. Profesyonel pire ilaçlama firmaları, özel olarak geliştirmiş oldukları ilaç ve ilaçlama yöntemleri ile yaşam alanlarınızda meydana gelen tüm pire problemlerini büyük bir titizlikle ortadan kaldıracaktır.

Haşere ilaçlama konusunda en etkili yöntemleri sunuyoruz.

Güneş İlaçlama bünyesinde yaptıracak olduğunuz pire ilaçlama uygulamaları hem oldukça etkili ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sunmuş olduğu profesyonel pire ilaçlama hizmetleri karşılığında ekonomik fiyatlar talep etmekte olan firmamız, hizmet verdiği tüm il ve ilçelerde aynı fiyat politikasını uygulamaktadır.  

Pire İlaçlama

Güvenilir Pire İlaçlama Hizmeti

Güneş Böcek İlaçlama firması olarak evde pire ile mücadele için geliştirmiş olduğumuz etkili yöntemlerimiz ve uzman ekiplerimiz ile birlikte kısa sürede kontrolü sağlayarak, kalıcı sonuçlara ulaşmaktayız. Sıvı ilaçlama yöntemleri, pire ile mücadelede sıklıkla tercih etmekte olduğumuz yöntemlerden biridir. Kokulu ve kokusuz ilaçlarla sağlanmakta olan sıvı ilaçlamaları, buharlama ve püskürtme tekniği ile uygulanarak, her türlü alanın ilacın etkisi altına girmesi sağlanmaktadır. Ufak yapılı ve gözle görülmeleri zor olan pireler, bu teknikler sayesinde her türlü alanda ilacın etkisi altında kalacak ve kısa bir süre içerisinde ortadan kalkacaktır.

Pire İlaçlama Fiyatları

Pire ilaçlama fiyatları, ilaçlama uygulanan alanların metrekare cinsinden genişliği, kullanılan ilaç miktarı ve yumurtaların olgunlaşma süreci göz önünde bulundurularak tekrarlanan işlem sayısı göz önünde bulundurularak, Güneş Böcek İlaçlama firmamız tarafından belirlenmektedir. Firmamızın sağlamış olduğu güvenilir ve ekonomik pire ilaçlama hizmetlerinden faydalanmak isterseniz, sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir, müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla 7/24 randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Son yayımladığımız içeriklere göz atın

Dikkatinizi çektik mi? Daha çok içerik görün

Evde pire ilaçlama nasıl yapılır?

Evde pire ilaçlama, pirelerin yumurtlama sitemi ile çok sayıda üremeleri, küçük boyutlara sahip olmaları ve zıplama özellikleri nedeniyle mümkün değildir. Pireler özel ilaç ve ilaçlama yöntemleri ile imha edilmesi gereken canlılardır. Bu nedenle pire ilaçlama firmalarının desteğine ihtiyaç duyulmaktadır.

Pireden doğal yollarla kurtulmak mümkün müdür?

Gözle görülebilirliği düşü olması ve akla gelebilecek her türlü alana yayılmış olma ihtimalleri nedeniyle doğal yollarla pirelerden kurtulmak mümkün değildir. Pire ilaçlama firmaları, geliştirmiş oldukları etkili ilaç ve yöntemler ile ancak kontrolü sağlayacak ve kalıcı sonuca ulaşacaktır.

Evimde küçük çocuğum var. Pire ilaçlamanın zararı olur mu?

İlaçlama firmaları, kullanacakları ilaç ve yöntemlere uygun olarak vatandaşları neler yapmaları gerektiği konusunda detaylı olarak bilgilendirmektedir. Pireler, imhası kolay olmayan, dirençli haşereler olmaları nedeniyle kokulu sıvı ilaçlama yöntemleri ile imha edilmektedir. Bu nedenle ilaçlama yapılan alanın boşatılması ve zarar görecek nesnelerin muhafaza edilmesi gerekmektedir. Küçük çocuğunuz da ilaçlama sırasında zarar görmemesi için evden uzaklaştırılmalıdır.

Pire evcil hayvanlardan bulaştı. İlaçlama yaptırmak çözüm olur mu?

Pireler dışarıdan getirmiş olduğumuz nesnelerle birlikte yaşam alanlarımıza dahil olabileceği gibi daha çok evcil hayvanlarımız nedeniyle bulaşmaktadır. Bu problemin önüne geçmek adına yapılması gereken en önemli işlem, evcil hayvanlarımızın bakımlarını ihmal etmemek olacaktır. Yaşam alanına yayılmış olan bir pire problemi de ancak ve ancak pire ilaçlama firmalarının sağlayacağı hizmetlerle ortadan kalkacaktır.

Pire ilaçlama yaptırırken nelere dikkat edilmelidir?

Pire ilaçlamalarında işlem uygulanacak mekanın boşaltılmış olmasına ve zarar görecek ürünlerin muhafaza edilmiş olmasına özen gösterilmelidir. Pireler yumurtlama sistemi ile üremektedir ve bu yumurtaların belirli bir olgunlaşma süreci vardır. Bu süreç göz önünde bulundurularak, ilaçlama işlemlerinin belirli aralıklarla düzenli olarak tekrarlanması gerekmektedir. Ayrıca sahte ilaçlar ile hizmet sağlayan firmalardan da mümkün olduğunca uzak durulması gerekmektedir. Yaşam alanlarınızda meydana gelen pire problemlerinin güvenilir pire ilaçlama firmalarının sağlayacağı hizmetlerle ortadan kaldırılmasına dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde çok daha büyük problemlerin oluşmasına zemin hazırlanabilir.

Pire ilaçlama Fiyatları Ne Kadardır?

Pirelerin görüldüğü alanlarda ilaçlama yaptırmak şart olmakla beraber, bu haşerelerin yoğunluğuna bağlı olarak farklı yöntemler ve ilaç dozu kullanılmalıdır. İlaç yetersiz kalırsa, bu haşereler yok olmayacaktır. Bu nedenle doz ayarlamasının doğru yapılması gereklidir.

Pire ilaçlama fiyatları da, bu parazitleri yok etmek için kullanılan pire ilacı dozuna göre belirlenir. Alanın büyüklüğü arttıkça kullanılan pire ilacı da artacağından, ücreti de artış gösterecektir. Pireden kurtulmak için çok ucuz fiyatlar ile uygulama yapan şirketler konusunda ise dikkatli olunması ve bu firmaların kullandığı ilaçlara dikkat edilmesi gereklidir.

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72