Havaların ısınması ile birlikte halka açık alanlarda böcek ve haşereler de ortaya çıkmaya başladı. Buna karşın alınacak tedbirler ise hiçte zor değil. Günümüzde böcek ilaçlama yöntemleri öyle bir boyuta ulaştı ki ister açık ister kapalı yerlerde ilaçlama işlemi kolaylıkla yapılmaktadır. Piknik alanı ilaçlama ile ailenizle birlikte rahat bir piknik keyfi geçirmeniz mümkün.

Piknik alanı ilaçlama

Piknik alanı ilaçlama

Piknik alanı ilaçlama sayesinde rahat bir nefes alın

Özellikle kene ve böcek türleri sıcak mevsimlerde kendisini göstermeye başlar. Rahatlamak ve kafa dinlemek için yeşil alanlara yönelen insanlar bu haşerelerin saçtığı bakteri ve mikroplardan en etkili şekilde böcek ilaçlama yöntemi ile kurtulabilir. Son zamanlarda haberlerde sıklıkla görüp duyduğumuz Kırım Kongo Kanamalı Ateşi hastalığına yol açan keneler açık alanlarda büyük tehlike arz edebiliyorlar. Piknik alanları, bahçe ve çayır gibi yerlerde kene gibi tehlikeli haşerelerden korunmak yine böcek ilaçlama ile mümkün olmaktadır. Piknik alanı ilaçlama ile etkili bir şekilde yapılabilmektedir.

Kapalı mekanlarda olduğu gibi açık mekanlarda da periyodik olarak böcek ilaçlama işlemi yapılmalıdır. Kenelere karşı uygulanacak ilaç yöntemi kokulu veya kokusuz olarak iki şekildedir. İlaçlanacak ortamın gerektirdiği şartlara bağlı olarak kokulu ya da kokusuz ilaçlama yapılmaktadır. Kenelerin yoğun olarak bulunduğu bahçe, park ve yeşil alanlarda daha çok kokulu ilaçlama yöntemi uygulanmaktadır. Böcek sorununu tamamen ortadan kaldırmak adına en etkili ve kalıcı yöntem budur.

Kokusuz uygulanacak ilaçlama yöntemi daha çok ev, okul, iş yeri gibi kapalı ortamlarda uygulanır. Bunun sebebi kapalı ortamlarda kenenin daha az olması ve kokunun insanlara kapalı alanlarda rahatsızlık vermemesi adınadır. Ancak her ne şekilde olursa olsun ister kapalı ister açık alanlar önemli olan böcek ilaçlama yönteminin doğru bir şekilde yapılmasıdır. Güneş böcek ilaçlama, Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı ilaçlar kullanmakta ve böcek ilaçlamada hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

Güneş böcek ilaçlama, yıllardır müşterilerine sunduğu ilaçlama hizmetini uzman kadrosu ile başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Piknik alanı ilaçlama açısından yaz aylarında son derece önemlidir ve görmezden gelinmemelidir. Hafta sonu etkinliklerinizde, aileniz ile vakit geçirirken haşerelere karşı bu şekilde tedbir alabilirsiniz. Böcek ilaçlama adına aklınıza takılan tüm soruları Güneş böcek ilaçlama çağrı merkezini arayarak sorabilir, böcek ilaçlamada 7/24 en etkin çözüme kavuşabilirsiniz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72