Pendik

İstanbul Böcek İlaçlama Servisi

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde standart fiyatlar ve zamanında servis garantisi ile çalışıyoruz.

Bilgi Alın

İletişime Geçin

Tüm haşere problemleriniz için firmamızdan randevu alabilirsiniz

Tüm Haşereler

30’dan fazla haşere türü için en güvenilir ilaçlama yöntemlerini uyguluyoruz.

İletişime Geçin

Hemen ilaçlama servisi çağırmak için bizi arayın ve randevunuzu oluşturun.

Böcekler ve haşereler birçok insan açısından sadece görülmelerine bile tahammül edilemeyen canlılardır. Ancak bu canlıların görünüşlerinden daha korkunç bir özellikleri vardır. Bu özellik ise oldukça tehlikeli bulaşıcı birçok hastalığın böcek, haşere ve kemirgen türleri aracılığı ile insanlara bulaşabilmesi özelliğidir. Geçmişten günümüze birçok insan çeşitli böcek, haşere ve kemirgen türleri tarafından yayılan bulaşıcı hastalıklar sebebi ile hayatlarını kaybetmişlerdir. Uzmanların haşereler tarafından yayılan hastalıklardan korunma konusunda önerdikleri çözümlerin arasında en etkili olanlarından bir tanesi ise düzenli ve uzman ekipler tarafından yapılan haşere ilaçlama hizmetidir. İstanbul’un Pendik ilçesi merkez ve diğer semtler de hizmet vermekte olan uzman firmamız uzmanların önerdiği hizmete size her gün, her saat sunmaktadır.

 

Pendik Bahçelievler Haşere İlaçlama

Geçmişten günümüze yapılan araştırmalar, anketler doğrultusunda insanların en büyük sorunlarından bir tanesi haşerelerdir. Kimi insan haşerelerin görünüşünden oldukça rahatsız olur. Kimi insan ise haşerelerin daha tehlikeli bir özelliği olan hastalık bulaştırma özelliklerinden korkmaktadır. Uzmanlar haşere bulunan yerlerin hiç vakit kaybetmeden uzman bir ekip tarafından yardım alınarak ilaçlanmasını önermektedirler. Firmamız Pendik ilçesinin diğer semtlerinde olduğu gibi Pendik Çamçeşme ve Pendik Çarşı semtlerinde de hizmetini sizinle buluşturmaktadır.
Tehlikeli bazı haşere türleri şunlardır:

  • Alman hamamböceği
  • Oryantal hamamböceği
  • Ev faresi
  • Lağım faresi
  • Karasinek

Pendik Dolayoba Kene İlaçlama

Keneler çok ufak olmakla birlikte çok hızlı hareket edebilen haşere türlerinden bir tanesidir. Özellikle tarlalarda, bahçelerde bulunan keneler bu özelliklerinin yanı sıra oldukça tehlikeli haşerelerdir. En bilinen tehlikesi ise oldukça ölümcül bir hastalık olan Kırım Kongo Kanamalı Ateşi hastalığını yaymasıdır. Çok değil bundan sadece birkaç sene önce birçok insan bu keneler aracılığı ile yayılan bu ölümcül hastalık sebebi ile hayata gözlerini yumdu. Uzmanlar birçok insanın çalıştığı tarlalarda, bahçelerde sürekli ilaçlama yapılmasını önermektedir. Pendik Esenyalı ve Pendik Merkez Köyler semtlerinde de firmamız size uzman ekibi ve profesyonel ilaçlama yöntemleri ile hizmet sunmaktadır. Sizin ve çevrenizdekilerin sağlıklı bir şekilde yaşam sürmeleri için oldukça önemli olan bu ilaçlama hizmetini gönül rahatlığı ile firmamızdan karşılayabilirsiniz.

Pendik Şeyhli Haşere ve Kemirgen İlaçlama

Günümüzde özellikle ev temizlik konusunda dikkatli davranmaya özen gösteren ev kadınlarının korkulu rüyaları kemirgenler ve böceklerdir. Genellikle lağım, depoların ücra köşeleri gibi oldukça hijyen koşullarından uzak yerlerde yaşayan böcekler ve kemirgenler yaşadıkları ortamdaki pisliği olduğu gibi evlere taşımaktadır. Siz evinizin ya da iş yerinizin hijyenine ne kadar dikkat ederseniz edin bir diğer önemli husus ise çevrenizin temizliğidir. Özellikle toplu yaşam alanlarında bir diğer evden diğerine bu canlıların geçişi oldukça kolaydır. Firmamız Pendik Yayalar ve Pendik Yenişehir semtlerinde de sizlerin korkulu rüyası olan böceklerden ve kemirgenlerden sizleri kurtarmak için çağrınızı beklemektedir.

Sıklıkla ilaçlama servisi talebi aldığımız haşere türlerini görün

Pire İlaçlama

Pire ilaçlaması ve pire ile mücadele hakkında detaylı bilgiler.

Fare İlaçlama

Fare ile mücadele hakkında detaylı bilgiler.

Bit İlaçlama

Bitler ile mücadele hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kene İlaçlama

Kenelerden kurtulma yolları ve daha fazlası...

Mücadele ettiğimiz tüm haşere türlerini görmek ister misiniz? Tüm haşereleri görün