İlaçlama hizmeti günümüzde her alanda yapılmaktadır. Ancak ilaçlama doğru bir teknik ile yapılmalıdır. Etkili bir ilaç ve doğru bir yöntemle yapılmayan ilaç faydadan çok zarar getirecektir. İlaçlar mutlaka Sağlık Bakanlığı onaylı olmalıdır. Tesiri kuvvetli olmayan ucuz ilaçlarla yapılacak ilaçlama hem maddi anlamda bir kayıp oluştururken hem de sağlığınızı tehlikeye atmanız anlamına gelmektedir. Yılların tecrübeli firması Güneş İlaçlama, okul, ev, site, apartman, kamu ve özel binalar, fabrika, piknik alanları, bahçe ve park ilaçlama hizmetini başarılı bir şekilde vererek kişileri haşere probleminden kurtarmaktadır.

Park İlaçlama Servisi

Park İlaçlama

Park İlaçlama

Haşereler çok küçük canlılar olduklarından biz daha farkına varmadan evimize ya da iş yerimize kadar girmiş olabiliyorlar. Dünya üzerinde sayılamayacak kadar çok haşere olmakla beraber hepsinin verdiği zararlar farklıdır. Kimisi sokma, ısırma ile zarar verirken kimisi bıraktıkları dışkı ve salgılarla insanları dolaylı yoldan hasta etmektedir. Haşerelerin neden olduğu hastalıklar arasında tifo, tifüs, veba, dizanteri, cilt hastalıkları, solunum yolu enfeksiyonları gibi hastalıklar bulunuyor. Bu hastalıklar çok ciddi rahatsızlıklar olup kimileri felce ve ölüme varan sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Haşerelere karşı en etkili korunma yöntemi ilaçlamadır. İlaçlama her alana yapılabilir. Özellikle restoran, lokanta ya da yemekhanelere dadanan hamam böceği gibi haşereler için mutlaka ilaçlama önlemi alınmalıdır. İlaçlama işlemi sıvı, jel, kokulu, kokusuz ve fare ilaçlama şeklinde yapılmaktadır. Hangi ilaçlama türünün seçileceği haşere problemine göre farklılık gösterecektir. Önemli olan profesyonel bir ilaçlama firması ile bu hizmetin sağlanmasıdır. Haşereler arasında; kara sinek, sivri sinek, kara fatma, karınca, arı, akrep, bit, pire, güve, kırkayak, çıyan ve daha pek çok tür bulunmaktadır. Bu haşereler bulunduğumuz ortama girerek bizleri ve sevdiklerimizi hem pikolojik hem de sağlık bazında etkilemektedir.

Birbirinden farklı hastalıklara kapı açan bu haşereleri kendi imkanlarımızla temizlemeye çalışmak pek fayda etmeyecektir. Çünkü haşerelere karşı alınacak bireysel korunma yöntemleri, örneğin sprey ya da tablet gibi önlemler geçici çözümlerdir. Yani kalıcı bir çözüm için hem haşerelere hem de bıraktıkları yumurtalara karşı bir operasyon yapılmalıdır. Haşerelere karşı ev, iş yeri, fabrika, mağaza, bahçe ve park ilaçlama şeklinde hizmet veren Güneş İlaçlama tek bir telefon ile size bu hizmeti sağlamaktadır.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72