Firmamız Ortaköy böcek ilaçlama şubesi ile tüm haşere ve kemirgenleri kontrol altına almaktadır. İstanbul, Beşiktaş ve tüm semtlerinde böcek ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Asalak, parazit ve kemirgen haşere türleri bizler farkında olmadan yaşam alanlarımıza kadar girebilmektedir. En önemli nokta evimiz veya işyerlerimizde rastladığımız haşereleri gördükten sonra hemen önlem almaktır.

Haşere türleri toplu olarak yaşayan canlı türleridir. Üreme ve çoğalma evreleri oldukça hızlıdır. Aynı zamanda gelişim evreleri de hızlıdır. Haşereler çabuk üredikleri gibi, ömürleri de uzundur. Her haşere ortalama 1-2 yıl kadar soğuk ve sıcak iklimden etkilenmeden varlığını sürdürebilmektedir. İnsanların yaşam alanlarında üremek için ve daha fazla alanlara yayılmak için yumurtalarını eşyaların arasına bırakan haşereler önlem alınmadığı takdirde çeşitli salgın ve ölümcül sorunları da beraberinde getirir. Bu noktada en etkin yol profesyonel destek almaktır. Doğru ve kalıcı çözümler üretmek için, kullanılacak ilaçların böcek ilaçlama firması tarafından seçilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde yanlış bir ilaç kullanımı alerjik reaksiyonlara ve bazı tehlikelere de neden olabilmektedir.

En Çok İlaçlama Yaptığımız Haşere ve Türleri

Hamamböceği; Alman hamamböceği, Amerikan hamamböceği, kalorifer böceği, Fare; ev faresi, fındık faresi, çatı faresi, pamuk faresi, yılan, çıyan, pire, bit, örümcek, karınca, akrep, tespih böceği, gümüş böceği, halı böceği, mayt, sıçan, yaban arısı, eşek arısı, kulağakaçan, güve, çekirge, kertenkele, danaburnu, salyangoz, tahtakurdu, kırkayak.

Bunun yanında baş edemediğiniz tüm zararlı canlı türleri için de ilaçlama hizmetimiz bulunmaktadır.

İlaçlama Hizmeti İçin Hemen Bizi Arayın

7/24 Hizmet veren Ortaköy böcek ilaçlama şubemizin müşteri temsilcilerini arayarak ilaçlama yapmak istediğiniz alanlarla ilgili hem teknik destek hem de randevu saati talebinde bulunabilirsiniz. Bu konuda uzman ve deneyimli ekiplerimiz ve saha personellerimiz her konuda çözüm odaklı hizmet vermektedirler.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72