Ortakçılar Böcek İlaçlama servisimiz, Güneş Böcek İlaçlama bünyesinde faaliyet göstermekte olan önemli bir böcek ilaçlama servisidir. Geliştirmiş olduğu ilaçlama yöntemleri ile her türlü böcek problemini ortadan kaldırmakta olan Ortakçılar Böcek İlaçlama servisi, günün her saati ilaçlama hizmeti vermektedir.

BÖCEK İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Ortakçılar Böcek İlaçlama servisimiz, etkili ilaçlama yöntemleriyle her türlü böceğin kısa sürede ortadan kalkmasını sağlamakta olan önemli bir böcek ilaçlama servisidir. Böcekler, üreme sistemlerinden ya da daha farklı özelliklerinden dolayı değişik şekillerde ilaçlanmaktadır. Belirli aralıklarla düzenli olarak gerçekleştirilen ilaçlamalar, tek seferde imha olmayan ve yumurtlama sistemiyle üremekte olan böcek türlerinin ortadan kalkmasını sağlamaktadır.

Böcek ilaçlamalarında sıklıkla tercih edilmekte olan ve her türlü böceğin imhasında kullanılmakta olan sıvı ilaçlama yöntemleri, buharlama ve püskürtme olarak iki farklı teknikle uygulanmaktadır. Bu teknikler, ilacın kısa sürede etki ederek böceklerin ortadan kalkmasını sağlamaktadır. Sıvı ilaçlar ulaşılması zor olan dar alanların ve geniş mekanların ilaçlamasında kullanılmaktadır.  Böceklerle birlikte böceklerin atmosfere dağıtmış olduğu kirli havayı da temizlemekte olan sıvı ilaçlar, kısa süre içerisinde ekili sonuçlar ortaya çıkaran böcek ilaçlama yöntemlerinden biridir.

Kokulu ilaçlama yöntemleri daha çok anlık etkiler oluşturan bir ilaçlama yöntemidir. Kokusuz ilaçlama yöntemleri ise etkisini uzun süre devam ettiren ve düzenli aralıklarla tekrarlanması durumunda böcek problemini tamamen ortadan kaldıran yöntemlerden biridir. Sıklıkla tercih edilmekte olan bu ilaçlama yöntemleri sıvı ilaçlama grubunda yer almaktadır.

Genellikle hamam böceklerinin ilaçlamalarında tercih edilmekte olan jel ilaçlama yöntemleri de doğal ve kokusuz ilaçlardan meydana geldiği için sıklıkla tercih edilmekte olan yöntemlerden biridir. Böceklerin geçiş noktalarına, kapı pervazlarına, duvar diplerine uygulanarak ilacın böcekler tarafından yenmesi sağlanmaktadır. Bu işlem sonucunda böcekler kısa sür içerisinde zehirlenerek ölmektedir. Bu ilaçlama yöntemleriyle her türlü böcek problemi kısa süre içerisinde ortadan kalkmaktadır.

ORTAKÇILAR BÖCEK İLAÇLAMA FİYATLARI

Ortakçılar Böcek İlaçlama Fiyatları, ilaçlanacak olan alanın genişliğine göre değişiklik göstermektedir. Düzenli aralıklarla tekrarlanmakta olan ilaçlamalar da böcek ilaçlama fiyatlarını etkilemektedir. Firmamız profesyonel böcek ilaçlama hizmetleri karşılığında oldukça uygun fiyatlar talep etmektedir.

Ortakçılar Böcek İlaçlama servisimizin hizmetlerinden faydalanmak isterseniz, sitemizde bulunan iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72