Çeşitli hastalıkları bizlere bulaştıran böcekler, sağlığımız açısından büyük risk oluşturmaktadır. Örnek mahallesi böcek ilaçlama hizmetlerimiz, bu semtte böceklerden kurtulmanız için sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır.

Böceklerin Zararları

Haşereler bulundukları alanlarda, insanların huzursuzluk içinde yaşamasını sağlamaktadır. Fiziksel olarak haşereler, insanların midesini bulandırmaktadır. Kötü bir görüntüye sahip olan böcekler, insanların psikolojisini bozmaktadır. Evde bulunan haşere psikolojimizi bozarken, işyerinde bulunanlar ise iş gücünde düşüşe neden olabilmektedir.

Haşereler insanların sağlığına da zarar vermektedir. Bulaşıcı birçok hastalığın yayılmasını sağlayan bu canlılardan kurtulmak için profesyonel hizmet almak gerekir. Örnek mahallesi böcek ilaçlama şubemiz, bu mahallede profesyonel hizmeti veren tek adrestir.

Haşere ile Bireysel Mücadele Edilir mi?

Fare ve haşere ile tek başınıza mücadele etmeniz, maalesef bir doğru bir sonuç sağlayamayacaktır. Zararlı canlılar, dışarıda satılan bazı ilaçlara karşı bağışıklı kazanırlar. Ayrıca bu ilaçlar, birçok insanın sağlığına zarar vermektedir. Kaliteli ilaçlarla hizmet veren firmalardan yardım almanız, yararınıza olacaktır.

Haşere türlerinin birçoğu, dayanıklı canlılardır. Kolay kolay kontrol altına alınamazlar. Fiziksel olarak birbirlerine benzerler. Ancak sinirsel yapıları farklıdır. Üzerlerinde etki sağlayacak olan ilaç, değişkenlik göstermektedir. Bu ilacı ve yöntemi ayarlamak profesyonellik gerektirmektedir.

Profesyonelce İlaçladığımız Haşere ve Fare Türleri

Kalorifer böceği sinek, tahtakurdu, Alman hamam böceği, kör fare, eşek arısı, akar, hamam böceği, tahtakurusu, yılan, kertenkele, fındık faresi, salyangoz, tatarcık, çıyan, mite, karafatma, yaban arısı, çekirge, akrep, güve, sıçan, kene, halı böceği, karınca, pire, mayt, lağım faresi, kırkayak, kakalak, gümüş böceği, ev faresi, teşbih böceği, sivrisinek, Amerikan hamam böceği, kulağakaçan böceği, çatı faresi, uyuz böceği, örümcek, bit, pamuk faresi.

Örnek mahallesi böcek ilaçlama hizmetlerimiz, mahallenin tüm bölgelerinde düşük fiyatlarla gerçekleştirilmektedir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72