Sağlıklı ve güvenilir alanlarda yaşamak için profesyonel olarak haşere kontrol hizmeti veren şirketlerden yardım almanız gerekmektedir. Şirketimiz, İstanbul’un tüm ilçelerinde ve Bayrampaşa’nın tüm semtlerinde profesyonelce fare ve haşere kontrol hizmeti vermektedir. Numunebağ böcek ilaçlama hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Şubemizde Kaliteli Hizmetler

Tüm şubelerimizde, profesyonel kadromuzla hizmetinizdeyiz. Uzmanlarımız, gerekli tüm eğitimlerden geçmiştir. Dezenfeksiyon işlemlerini, sorunsuz şekilde gerçekleştirecek yetkinliktedir.

Doğada çok sayıda türe sahip olan böcek ve fare bulunmaktadır. Bunların birçoğunun fiziksel özellikleri benzerlik gösterir. Ancak anatomik yapıları farklıdır. Üzerlerinde etki sağlayacak olan ilaçta, değişkenlik gösterir. Dolayısıyla tek başınıza ve amatör kişilerle, böcekler üzerinde kontrol sağlayamazsınız. Numunebağ böcek ilaçlama personellerimiz, böceklerin anatomik yapılarına göre ilaçlama tekniklerini ve ilaçlarını ayarlamaktadır. Jel, katı, sıvı, kokusuz, toz ve kokulu ilaçlar kullanılmaktadır. Bunların her biri, en iyi ekipmanlarla kullanılmaktadır. Uygulama yapılan olan alanda, haşere ile mücadele işlemi kapsamlı olarak gerçekleştirilmektedir. Zararlı canlıların yuva yaptığı alanlar tespit edilmekte, detaylı olarak ilaçlanmaktadır. Numunebağ böcek ilaçlama personellerimiz, işlemlerin sonunda %100 başarılı sonuçlar sağlamaktadır.

Garantili Yöntemlerle İlaçladığımız Zararlı Canlılar

Kalorifer böceği, teşbih böceği, sinek, hamam böceği, eşek arısı, kulağakaçan böceği, salyangoz, tatarcık, lağım faresi, çıyan, mite, akar, Amerikan hamam böceği, bit, karafatma, tahtakurusu, yaban arısı, çekirge, akrep, güve, sıçan, kene, halı böceği, kertenkele, pire, mayt, kırkayak, kakalak, gümüş böceği, ev faresi, sivrisinek, çatı faresi, uyuz böceği, fındık faresi, örümcek, yılan, kör fare, karınca, Alman hamam böceği, tahtakurdu, pamuk faresi.

Böcek ilaçlama Numunebağ semtinde ekonomik olarak, firmamız tarafından 7/24 uygulanmaktadır. Böceklerden kurtulmak ve daha hijyenik alanlarda yaşamak için tek yapmanız gereken, müşteri temsilcilerimizle irtibata geçmek olacaktır.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72