Nişantaşı böcek ilaçlama şubemiz, kaliteli ve güvenli hizmetlerin tek adresidir. Böcekler ve kemirgenler, insanların yaşadığı alanlara ortak olan, bu alanlara bakteri sokan ve çeşitli hastalıkları bulaştıran zararlı canlılardır.

Yaşam Alanların Haşere ve Fare Varlığı

Böceklerden çok sayıda hastalık bulaşmaktadır. Böcekleri bulaştırdığı hastalıkların bazıları ölümcül reaksiyonlara neden olabilmektedir. Bu yüzden, evlerinizde, işyerlerinizde haşere ve kemirgen varlığı, sağlığınızın tehlikede olduğunun anlamına gelmektedir. Mantar hastalıkları, bağırsak hastalıkları, verem, Kırım Kongo kanamalı ateşi hastalığı, dizanteri, tifüs, veba ve paraziter hastalıklar, zararlı canlıların bulaştırdığı ve neden olduğu hastalıklardır.

Bu hastalıklara karşı alınabilecek tek önlem, yaşam alanlarınızı dezenfekte etmektir. Bunun içim de yapılması gereken uzman kurumlara girmektir. Semtte şirketimize bağlı bulunan Nişantaşı böcek ilaçlama servislerimizden, gönül rahatlığı ile yardım alabilirsiniz. Böceklerden sağlığınızı korurken, diğer firmalar gibi kullandığımız ilaçlarla sağlığınıza zarar vermiyoruz.  İşlemlerimiz, halkımızın sağlığını korumak içi yapılmaktadır.

Hastalık Bulaştıran Haşereler ve Fareler

Amerikan/ Alman hamam böceği, tahtakurusu, sivrisinek, yaban arısı, kakalak, karafatma, kulağakaçan böceği, kalorifer böceği, karınca, mayt, kene, tesbih böceği, pire, tatarcık, akrep, tatarcık, eşek arısı, örümcek, sıçan, akar, salyangoz, kertenkele, halı böceği,  güve, çıyan, bit, çekirge, tahtakurdu, uyuz böceği, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, sinek, mite, gümüş böceği, kırkayak, yılan.

Nişantaşı böcek ilaçlama servislerimiz bu böcek ve fare türlerinin tümünü, güvenilir yöntemlerle kapsamlı olarak ilaçlamaktadır. İşlemlerinde %100 garantili sonuçlar sağlamaktadır. Yaşam alanlarınızda tam kontrol sağlamaktadır.

Güvenilir Yöntemlerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Şirketimizden ekonomik fiyatlarla, günün her saati hizmet alabilirsiniz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72