Neden profesyonel ilaçlama? Çünkü haşereler ölüm saçıyor ve sizin geride kalmış yöntemleriniz bu sorunu gidermede etkisiz eleman! Öncelikle şunu kabul edelim fare kapanları kurarak tuzağa düşürdüğünüz farelerin görüntüsü uzun bir sürede psikolojik bunalım yaşamanıza neden oldu. Fare ilaçlama maksadı ile dışarıdan satın aldığınız fare zehri ise hiçbir sonuç vermedi. Sonuç vermek bir yana dursun farelerin sayısının artmasına dolaylı olarak hizmet etti. Yine terliği elinize alarak haşere kovalamanız ve onları tek tek öldüreceğinize olan inancınız karşılaştığınız başarısız sonuç ile anlamsız kaldı. Halbuki bütün bunlar ile zaman öldürmek yerine profesyonel böcek ilaçlama şirketleri ile irtibata geçerek fare ilaçlama ve hamam böceği ilaçlama işlemleri için randevu talep edebilirsiniz. Kaliteli malzeme ve Sağlık Bakanlığından onaylı böcek ilaçları ile çalışan firmamız alanının öncü isimlerinden biridir. Liderlik yarışında üst sırada yer alan Güneş İlaçlama şirketimize iletişim numaralarımızdan ulaşabilir, donanımlı ekibimizden destek alabilirsiniz.

neden-profesyonel-ilaclama-1

Haşereleri Yok Etmek Artık Çok Kolay!

Haşereleri yok etmek artık çok kolay, tabi profesyonel bir destek aldığınız takdirde. Farklı tür ve özelliklere sahip olan haşerelere karşı geliştirdiğimiz yöntemler kalıcı çözümler üretmektedir. Pire ilaçlama uygulamasında kullandığımız kokulu ilaçlama yöntemi alanın her yanına dağılmış pireleri kısa sürede yok eden kalıcı yöntemdir. Haşerelerin yaşam alanınıza girmesini istemiyorsanız alacağınız bazı tedbirler ile soruna önlem alabilirsiniz.

  • Haşerelerin yayıldığı alanlar genellikle hijyen koşulları kötü ve pis yerlerdir. Bu nedenle yaşam alanınızın temizliğine dikkat ederek korunmaya başlayabilirsiniz.
  • Mutfak, banyo ve lavaboların temizliğini sağlamak için derinlemesine bir temizlik yapmanız gerekir.
  • Evinizde çöplerin birikmesine izin vermeden düzenli bir şekilde atmalısınız.
  • Yaşadığınız yerin genel temizliğini çamaşır suyu gibi temizlik maddeleri ile yapmalısınız.

Şunu belirtmekte fayda var. Bu tedbirler asla sorunun çözümünde kalıcı çözüm vermeyecektir. Kısmi bir önlem olarak kalacak bu işlerin ardından haşereler yeniden var oluyor ise düzenli böcek ilaçlama yaptırmalı ve profesyonel bir ekipten yardım almalısınız.

Haşereler İle Mücadele

Haşereler ile mücadele alanında uzman olmuş bir ekibin yapabileceği bir uğraşıdır. Bu konuda uzman olmayan sıradan vatandaşların başvurduğu demode yöntemler haşerelerin sayısını arttırmaktan başka bir işe yaramamaktadır. Dışarıda varlığına göz yumarak haşerelerin evlerimize doğru ilerlemesine izin vermiş oluruz. Özel yaşam alanımızda sürekli karşılaştığımız pirelerden kurtulmak için evinizde yaptırdığımız pire ilaçlama uygulaması ile gözle görülemeyen haşereler ilacın etkisi ile yok olup gitmektedir.  Ev ilaçlama işleminde sektörde vatandaşların öncelikli olarak tercih ettiği Güneş İlaçlama firmamızda birçok haşere türü ile mücadele edilmektedir. Evinizi haşerelerden arındırmak, eski temiz ve haşeresiz yaşamınıza geri dönmek için iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilir, ev ilaçlama randevusu talep edebilirsiniz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72