Ne tür mekanlarda ilaçlama yapılabilir? Böcek ilaçlama uygulaması her alanda ve her koşulda yapılabilir. Çünkü insanoğlunun var olduğu günden bu yana türlerini çoğaltarak hayatına dahil olan haşereler her yere yayılabiliyor. Mevsimsel fark gözetmeksizin yılın 365 günü karşınıza çıkabilen böcek ile mücadele etmek için profesyonel şirketler ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Haşereler; evlerde, iş yerinde, apartmanda, otelde, dışarıda kısacası hayatın olduğu her yerde çıkabilirler. Kalabalık, rutubetli ve pis yerleri çok seven bu canlılar ile mücadele etmek için firmamızda uygulanan ilaçlama faaliyetleri;

  • Ev İlaçlama
  • Otel İlaçlama
  • Apartman İlaçlama
  • Bahçe İlaçlama
  • İşyeri İlaçlama
  • Hastane İlaçlama olarak sıralanabilir.

Kapalı ve açık alan olmak üzere ikiye ayrılan böcek ilaçlama uygulamasında haşere ve yoğunluğuna göre farklı yöntemler kullanılır. Son derece modern ve teknolojik gelişmelere uygun olarak son halini almış yöntemlerimiz %100 sonuç garantilidir. Haşere ile karşılaştığınız yer neresi olursa olsun yayılmalarına izin vermeden firmamızı arayabilir, ilaçlama randevusu talep edebilirsiniz.

7/24 Kesintisiz, Kaliteli ve Ekonomik Hizmet

7/24 kesintisiz, kaliteli ve ekonomik hizmet sunan firmamız yaklaşık 20 senedir ilaçlama sektöründe lider koltuğunu kimseye kaptırmıyor. Kaliteli ve ilaçlama konusunda eğitimli personelleri ile haşereleri kökünden kazıyan firmamız için her şeyden önce insan sağlığı gelir. Büyük bir hassasiyet ile özel yaşam alanınızı haşerelerden arındıran Güneş İlaçlama firmamızda kullanılan böcek ilaçları Sağlık Bakanlığından onaylıdır. Tedbirli uygulamalar ile sağlığınızı riske atmayan uygulamalarda haşereler hayatınızdan çıkarken ekonomik hiçbir kayıp yaşamazsınız. Bütçenize dost bir anlayış ile hazırlanan böcek ilaçlama fiyatları şu 3 ana unsur etrafında şekillenir;

  • Çalışma yapılacak yerin alan ölçümü
  • Kullanılacak böcek ilacı miktarı
  • Mücadele edilecek haşerenin türü ve sayısı

Piyasa fiyatlarının çok altında bir maliyet ile yapılan böcek ilaçlama işlemi için vakit Güneş İlaçlama firmamızı arayabilir, Çağrı Merkezimizden 7/24 kesintisiz hizmet alabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Haşere Türleri

Fare, kırkayak, kalorifer böceği, örümcek, çatı faresi, kırkayak, tahtakurusu, çıyan, çekirge, bit, kara fatma, tespih böceği, kene, pire, akrep, Alman- Amerikan hamam böceği, güve, yılan, fındık faresi, gümüş böceği, tahta kurdu, ev faresi, lağım faresi, oryantal-normal hamam böceği, ağaç kurdu, kertenkele, örümcek, salyangoz, yılan, halı böceği, danaburnu, yaban arası, kulağakaçan.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72