muratpasa-bocek-ilaclama

Muratpaşa ilaçlama servisi insanların yaşam alanlarına giren her çeşit böcek, haşere ve kemirgenlerle etkili mücadele eden bir firmadır.

İlaçlama hizmetlerimiz profesyonel ve kalitelidir. İlaçlarımız insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyecek kaliteli ilaçlar ile yapılmaktadır.

Firmamızın ilaçlamada kullandığı ekipmanlar teknolojiye uygun modern cihazlardır.

Muratpaşa ilaçlama firmamızın yapacağı böcek ilaçlama yöntemleri ile kalıcı sonuçlar alacaksınız.

Muratpaşa böcek ilaçlama hijyenik ve sağlıklı alanlarda yaşamınızı sürdürmeniz için çalışan bir ilaçlama firmasıdır.

Böcek ilaçlama servisimiz ev, iş yeri, ofis, daire, okul, otel, hastane, dershane, cafe, depo, market gibi tüm yaşam alanlarında ilaçlama işlemlerini yapabilmektedir.

Sağlığınızı riske atmamak ve maddi zararlarla karşı karşıya kalmamak için danışma hattımızı arayıp, operatörlerimizden bilgi alabilirsiniz.

 

Böcek ilaçlama ücretleri ne kadardır?

Böcek ilaçlama fiyatları müşterilerin en çok merak ettiği konulardan biridir. İlaçlama piyasasında illegal kuruluşlar çok sayıda yer aldığı için, bu firmalar ya çok düşük fiyatlar ya da uçuk fiyatlar sunabilmektedir. Bu konuda dikkatli olmak gerekir. İlaçlama firması seçerken alanın büyüklüğüne göre fiyatın artacağı bilinmelidir. Bu bilgiye göre ilaçlama yapan kurumlar hakkında fikir edinilebilir. Profesyonel ve legal ilaçlama servislerinin sizlere sunacağı ücretler genelde uygun miktarda olan fiyatlardır. İlaçlama şirketleri hakkında ön araştırma yapılarak profesyonel olup olmadığına ve kalitesinin derecesine karar verilebilir.

Muratpaşa böcek ilaçlama firması olarak belirlediğimiz fiyatlar müşterilerin bütçesini sarsmayan uygun fiyatlardır. Metre kare hesabına ve kullandığımız ilaç türüne göre fiyatları belirlemekteyiz. Sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72