İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biri olan Kadıköy’e bağlı olan Moda semti, doğal güzellikleri ve yoğun nüfusu ile dikkatleri çeker. Doğa ile iç içe bir semt olan Moda’da haşere problemleri kendisini gösterebilir. Böyle bir durumda ise böcek ilaçlama adına kaliteli hizmet almak gerekir. Moda böcek ilaçlama hizmetini yılların tecrübeli markası Güneş Böcek İlaçlama ile alıyor. Tüm böcek ve haşere sorunu ortadan kalkıyor.

Moda Böcek İlaçlama Servisi

Kadıköy Moda’da haşerelerden uzak sağlıklı bir hayat mümkün. Ancak bunun için ilaçlamanın doğru bir şekilde yapılması gerekir. İlaçlama alanında uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Haşereler çok fazla çeşittedir. Kara sinek, pire, bit, çekirge, sivri sinek, deri böceği, karafatma, çıyan, yılan, akrep, fare ve daha pek çok haşere ilaçlama yöntemi ile ortadan kaldırılmaktadır. Her haşere kendine has zehir ve hastalık taşımaktadır. Bu basit bir kızarıklık da olabilir veya veba gibi daha ciddi hastalıklar da.

Bazı haşereler oldukça büyük sorunlar ortaya çıkartmaktadır. O sebeple haşere küçük diye görmezden gelinmemelidir. Bugün görmezden gelinecek böcek sorunu ileride çok daha büyük problemlere kapı açar. Fare gibi haşereler ise lağım gibi kanalizasyon gibi yerlerden taşıdıkları mikroplarla insanların hayatına mal olacak sonuçlar ortaya çıkarabilmektedir. Çıyan gibi haşereler ise sinsice sızdıklarından ve zehirlerini bulaştırabildiklerinden oldukça dikkat edilmesi gereken haşerelerdir. Haşere türü ne olursa olsun hepsinin üstesinden gelmek ancak ilaçlama ile mümkün olmaktadır.

Kadıköy Moda’da yıllardır verdiği ilaçlama hizmeti ile Moda sakinlerinin haşere problemini ortadan kaldıran Güneş Böcek İlaçlama tek bir telefon ile ilaçlama hizmetini evlere ya da iş yerlerine götürmektedir. İlaçlama sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare ilaçlama şeklinde yapılmaktadır. Haşerelerin yoğun görüldüğü yerlerde kokulu ilaçlama tercih edilmektedir. Böcek ilaçlama fiyatları ise ilaçlama yapılacak alanın büyüklüğü, haşere yoğunluğu gibi etkenlere bağlı olarak değişebilecektir. Güneş Böcek ilaçlama ekipleri Kadıköy Moda gibi İstanbul’un her ilçe ve semtine bu hizmeti götürmektedir. Haşere sorunu yaşıyorsanız siz de tek bir telefon ile kaliteli ve garantili böcek ilaçlama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Hemen arayın aklınıza takılan tüm soruları cevaplayalım.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72