Mimarsinan böcek ilaçlama hizmetlerimiz, ekonomiktir. İstanbul’un bütün semtlerinde halkımızın bütçesini sarsmadan, kaliteli hizmetler sunuyoruz. Şirketimiz, halk sağlığını ön planda tutmaktadır. Halk sağlığını korumak için titizlikle çalışmaktadır. Servislerimiz, böceklerin ve farelerin neden olabileceği bütün sorunları ortadan kaldırmak için çalışmaktadır. Uygun fiyatlarla fare ilaçlama hizmeti de vermekteyiz. İşlemlerimizin tümü %100 garantilidir. Yaşam alanlarınızın fiziksel şartlarına ve alanda bulunan zararlı canlıların çeşidine göre en uygun ilaçlama tekniği belirlenmekte ve uygulanmaktadır.

İlaçlama Tekniklerimiz

  • Sıvı ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Fare istasyonları
  • Kokusuz ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Fare istasyonları

Mimarsinan böcek ilaçlama personellerimiz, alanında uzman ve işinin ehli kişilerdir. Uygulamalarını, bilinçli olarak gerçekleştirmekte ve kalıcı sonuçlar sağlamaktadır. Amatör kişiler, haşerelerin bütün çeşitleri üzerinde aynı uygulama ve ilaçla işlem yapmaktadır. Oysa doğada çok fazla böcek türü bulunur. Yaşam alanlarımızda yuva yapan da çok sayıda böcek türü bulunmaktadır. Bunların her birinin anatomik ve fiziksel yapısı da değişkenlik göstermektedir. Aynı yöntem ve ilaç hepsinde aynı etkiyi sağlamayabilir. Fareleri ve haşereleri kontrol altına alabilmek için bu konuda gerekli eğitimleri almış olmak gerekmektedir. Kesin çözümlerle farelerden ve böceklerden kurtulabilmeniz için zararlı canlıların alana geçiş sağladığı noktalar tespit edilmekte ve kapsamlı olarak ilaçlanmaktadır.

Kontrol Altına Alınan Böcek ve Kemirgen Türleri

Örümcek, eşek arısı, akar, akrep, kalorifer böceği, çatı faresi, fındık faresi, sinek, tahtakurdu, kakalak, karafatma, güve, Amerikan hamam böceği, kertenkele, Alman hamam böceği, çıyan, yılan, tahtakurusu, karınca, sivrisinek, pire, halı böceği, kırkayak, bit, lağım faresi, mite, salyangoz, kulağakaçan böceği, mayt, uyuz böceği, gümüş böceği, sıçan, tatarcık, hamam böceği, teşbih böceği, çekirge, yaban arısı, kör fare, ev faresi, kene, pamuk farei.

Böcek ilaçlama Mimarsinan  semtinde şirketimiz tarafından günün her saati gerçekleştirilir. Büyükçekmece’nin her yerine 7/24 servis sağlamaktayız.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72