Fatih’in ilçesine bağlı olan Mahmutpaşa böcek ilaçlama hizmeti şirketimiz tarafından verilmektedir. Şirketimiz, semtteki en kaliteli ve en kalıcı hizmeti sunmaktadır. Yaşam alanlarınızı istila eden böcekler, kısa sürede her alana yayılabilir. Profesyonel hizmet almak, kalıcı olarak böceklerden kurtulacağınızı sağlayacaktır. Kalıcı olarak böceklerden kurtulmadığınız sürece, sağlığınız daima risk altında olacaktır.

Profesyonel ve Kaliteli Hizmetler

Profesyonel olarak hizmet veren şirketimiz, uzman kadrosu ile işlem yapmaktadır. Uzman kadromuz, profesyonel destek sağlamaktadır. Profesyonel olarak verdiğimiz hizmet, garantili yöntemlerle uygulanmaktadır. Farklı tekniklerle ve yöntemlerle uygulanan işlemler, haşerelerin türüne göre ayarlanmaktadır. Uzman kadromuz özel eğitimlerden geçtikten sonra, kalcı çözümler sunmak adına en etkili ilaçlarla işlem yapmaktadır. Bu sayede, işlem sırasında halk sağlığı zarar görmemektedir.

İlaçlanan Haşere ve Fare Türleri

Kalorifer böceği sinek, uyuz böceği, yaban arısı, çekirge, mayt, eşek arısı,  kör fare, kulağakaçan böceği, tahtakurusu, salyangoz, Amerikan hamam böceği, güve, kırkayak, mite, çıyan, akrep, yılan, kene, pire, çatı faresi, fındık faresi, tahtakurdu, akar, halı böceği, bit, ev faresi, gümüş böceği, kertenkele, hamam böceği, örümcek, kakalak, teşbih böceği, tatarcık, lağım faresi, sivrisinek,, karafatma, Alman hamam böceği, karınca, sıçan, pamuk faresi.

Mahmutpaşa böcek ilaçlama hizmetlerimiz, sağlığınızı korumak ve böceklerden kurtulmanız için 7/24 hizmet vermektedir.  Böcekler, halk sağlığına zarar veren canlılardır.

Böceklerin Neden Olduğu Sağlık Sorunları

Böcekler taşıdıkları bakterilerle, halk sağlığını bozmaktadır. Pis alanlarda yuva yapmalarından kaynaklı, bakteri yuvalarında yaşamaktadırlar. Yuvalarından bakteri toplarlar. Topladıkları bakterileri, sırtlarında taşırlar. Bu zararlı mikroorganizmaları, yaşam sürdüğümüz alanlara sokarlar. Böceklerin bulunduğu alanlarda, çeşitli hastalıklar yaşanmaktadır.

Mahmutpaşa böcek ilaçlama servislerimiz, ekonomik koşullarda hizmet vermektedir. Ekonomik olarak verilen hizmetlerimiz, semtin her alanında uygulanmaktadır.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72