Sektöründe tek lider olan kurumsal firmamızın İstanbul Beşiktaş şubesine bağlı olarak çalışmalarına devam eden Levent böcek ilaçlama servisimiz, haşerelerin güvenle kontrol altına alınması konusunda kesintisiz 7/24 hizmet vermektedir.

Haşereler insanların varlığını sürdürdüğü her alanda boy göstermektedirler.  İnsanlar yaşadıkça haşere ve kemirgenlerde her daim hayatımızın bir köşesinde yer alacaklardır. Ancak haşere ve kemirgenlerle bir arada yaşamak gibi bir zorunluluğumuz yoktur.

Haşerelerin evde olması bakteri ve mikrop yuvalarının da evin havasını değiştirdiğini biliyor olmamız gerekmektedir. Fareler aktif ve hareketlidirler. Bu aktif olma özellikleri sayesinde her türlü mikroba bulaşmaktadırlar. Haşere ve farelerin yaydığı bulaşıcı hastalıklar sağlığımızı tehlikeye atarken ölümcül sonuçlar bile doğurabilmektedir.

Haşere ve Farelerden kurtulmanın en etkin yolu ilaçlama hizmeti satın almaktır. Bireysel mücadele, ilkel yöntemlerle haşere ve Fareleri asla kontrol altına alamazsınız. Bu konuda profesyonel destek alınması gerekmektedir.

Levent böcek ilaçlama servisimiz fare ve haşere türlerini güvenle kontrol altına almanız için 7/24 hizmet sunmaktadır.

Haşere ve Farelere Karşı Uygulanan İlaçlama Yöntemleri Nelerdir?

Zararlı canlı türleri, yaşam alanlarımızda cirit oynarken, hastalık ve virüs bulaştırırken almamız gereken çok ciddi tedbirler olması gerekmektedir. Levent Servisimiz, yenilikleri yakından takip eden, modern, çağdaş ve en son teknolojik cihazları kullanarak hizmetlerini sürdürmektedir.  Haşere ve Fareler için özel ve garantili uygulama yöntemlerimiz bulunmaktadır.

Bu uygulama ve yöntemler şunlardır;

Sıvı İlaçlama; Haşereler için etkin ve kesin sonuçlar veren uygulama yöntemidir.

Fare İstasyonları; Tam anlamıyla kemirgenler için tasarlanan bu eşsiz yöntem sayesinde, Fareler kontrol altına alınabilmektedir. Farelerin hoşlandığı aromalardan oluşan kokulu zehir, fareleri kendisine çekmektedir. Bu zehre temas eden fare yaklaşık 2 saat içinde ölür. Zehir oldukça keskindir. Farenin zehri yedikten hemen sonra su içmesi durumunda ölüm anı ortalama 9 ila 11 saniye arasındadır.

Yaşam alanlarınızda karşılaştığınız herhangi bir haşere ile kolayca başa çıkabilmek için firmamızı arayarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Firmamız 7/24 açık olup müşteri hizmetlerimizden gereken bilgiyi alabilirsiniz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72