Kuştepe böcek ilaçlama hizmetlerimiz, ilçede artan taleplerin hepsini karşılamaktadır. Haşere yoğunluğunun fazla olduğu semtte, profesyonel destek alınmak zorundadır. Semtte bulunan haşereler ile mücadele işlemi, güvenilir yollarla gerçekleştirilmektedir.

Kuştepe böcek ilaçlama hizmetlerimiz, semt yakınında bulunan açık ve kapalı her alanı kapsamaktadır. Kaliteli yöntemlerle verdiğimiz hizmetler, semtte bulunan haşere ve fare türlerin tümü üzerinde etki sağlamaktadır. Kaliteli yöntemlerimiz, haşere ve fare sorununu ortadan kaldırmaktadır.

Güvenilir Yöntemlerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Güvenilir Yöntemlerle Kontrol Altına Aldığımız Zararlı Canlılar

Mayt, tatarcık, karınca, Amerikan/ Alman hamam böceği,salyangoz, pire, çekirge kertenkele, kulağakaçan böceği, akar, eşek arısı, tahtakurdu, sivrisinek, kalorifer böceği, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi,halı böceği,  güve, karafatma, yaban arısı, çıyan, kene, gümüş böceği, bit, tesbih böceği, tahtakurusu, kakalak, uyuz böceği, mite, akrep, örümcek, sinek, kırkayak, sıçan, yılan gibi zararlı canlıların tümü semtte yoğun olarak karşımıza çıkmaktadır.  Açık alanlarda ve kapalı alanlarda yuva yapan bu zararlılar, bir şekilde evlerimize geçiş sağlamaktadırlar. Kısa sürede üreyen haşereler ve fareler, evlerimizi istila edebilirler. Kısa sürede önlem alınmazsa, kontrol altına alınamayacak hale gelirler. Bizimle aynı ortamda bulunmaları, sağlıksız ortamlarda yaşamamıza neden olmaktadır.

Haşereler ve Fareler Eve Nasıl Girer?

  • Açık cam ve kapılardan
  • Duvar çatlaklarından
  • Su ve tuvalet borularından
  • Dışarından satılan bir eşya üzerinde
  • Evde beslenen hayvanlar üzerinde evlerimize girebilirler.

Kuştepe böcek ilaçlama servislerimiz, evlerimizde bulunan haşere ve farelerin hepsini etkisiz hale getirmektedir. Önce yuvalarını teşhis etmekte, daha sonra uygun ilaçlarla kontrol altına almaktadır. Servislerimiz, bu işlemlerin hepsini uygun fiyatlarla uygulamaktadır.

Sizlerde böceklerden kurtulmak ve sağlıklı alanlarda yaşamak istiyorsanız, 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72