Kurumsal firmamızın İstanbul Avrupa yakasında yıllardır faaliyetlerini sürdüren Fatih Böcek İlaçlama şubemize bağlı olarak çalışan Kumkapı Böcek ilaçlama servisimiz, Kumkapı muhitinde tüm mahallelerde haşere ve kemirgenlerin güvenle kontrol altına alınması konusunda 7/24 kesintisiz olarak hizmet sunmaktadır.

İstanbul’da yerleşim yerlerine göre çeşitlilik gösteren haşere türleri, sahil kesimlerinde ayrı, iç bölgelerde ayrı şekilde rahatsızlık vermektedirler. Kumkapı yerleşim bölgesinden en çok gelen şikayetler arasında Fare yer almaktadır. Farelerin güvenle kontrol altına alınması konusunda çalışmalarına devam eden servisimiz, haşere türlerine karşı mücadele yöntemlerinde son safhaya gelmiştir.

Garantili Yöntemlerimiz Nelerdir?

Sıvı İlaçlama: Tüm haşerelere uygulanabilen, genel olarak en çok tercih edilen ilaçlama uygulamasıdır. Sonuçları keskindir. Garantilidir. Uygulandığı alanlarda leke ve iz barındırmaz. Tamamıyla hedef odaklıdır.

Jel İlaçlama: Haşere türleri ile toplu olarak baş etmek imkansızdır.  Bu nedenle farklı uygulama yöntemleri geliştiren firmamız, jel ilaçlama uygulamalarını, hamamböceği ve bazı sürüngen haşere türleri için kullanmaktadır. Jel uygulaması yapılan alanlarda çözüm odaklı ve kesin sonuçlar verir.

Fare İstasyonları: Kemirgen türleri için hazırlanan bu düzenek sayesinde farelerin kaçabilecekleri bir yer yok. Fare İstasyonları çok zehirli bir araçtır. Farelerin hoşuna giden aromalarla bezenmiş olan bu zehir, fareler üzerinde 2 saat gibi kısa bir sürede ortadan yok olmalarına neden olur. Öyle ki fareler zehre temas ettikten sonra, su içmeleri halinde ölüm anı 11 saniye gibi kısa bir zamana tekabül etmektedir.

Kokulu İlaçlama: Haşereler için etkin bir uygulama yöntemidir. Kapalı ve açık alanlarda tercihe göre yapılır.

Kokusuz İlaçlama: Kapalı mekanlarda tercih edilen yüzde yüz etkisi ve tesiri olan bir diğer uygulama yöntemidir.

7/24 hizmet sunan çağrı merkezimiz üzerinden, müşteri temsilcimizi arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Garantili ilaçlama ve ekonomik fiyatlar için bizi aramanız yeterli. Ev ve iş yerlerinizde leke ve iz bırakmadan, evcil hayvanlarınıza zarar gelmeden ilaçlama hizmeti sunuyoruz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72