İstanbul, Kocaeli ve İzmir’de verdiğimiz kaliteli hizmetler, tüm şubelerimizde sürmektedir. Ataşehir şubemizin Küçükbakkalköy böcek ilaçlama hizmetleri, ekonomiktir. Haşerelerin ve farelerin neden olduğu sorunları çözmek amacıyla, farklı teknik ve uygulamalarla işlem yapmaktayız. Böceklerin neden olduğu sağlık sorunlarını ortadan kaldırmak için sağlıklı yollara başvurmaktayız.

İlaçlama Tekniklerimiz

  • Sıvı ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Fare istasyonları
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama

Böceklerin Neden Olduğu Sağlık Sorunları

Açık, kapalı alanların nemli, rutubetli ve dar alanlarında yuva yapan böcekler, bu alanlardaki bakterileri yaşam alanlarımıza taşımaktadırlar. Bakterilerin yaşam alanlarımızda bulunması, hastalanmamıza ve salgın hastalıklara kolayca yakalanmamıza neden olmaktadır. Salgın hastalık virüslerini de taşıyan böceklerden kurtulmak için profesyonel kişilere ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir.

Fareler de, en az haşereler kadar tehlikelidir. Fare ilaçlama hizmeti de vererek, yaşam sürdüğünüz alanları dezenfekte etmekteyiz. Küçükbakkalköy böcek ilaçlama servislerimiz, sunduğu bütüncül yaklaşımı ile birçok alanda kalıcı sonuçlar sağlamaktadır.

Kontrol Altına Alınan Haşere ve Fareler

Kalorifer böceği sinek, yılan, çıyan, çekirge, Alman hamam böceği, akrep, karınca, sıçan, kene, halı böceği, gümüş böceği, pire, mayt, yaban arısı, kırkayak, ev faresi, çatı faresi, fındık faresi, uyuz böceği, kör fare, tahtakurdu, eşek arısı,   bit, akar, tahtakurusu, hamam böceği, güve, teşbih böceği, kulağakaçan böceği, salyangoz, kertenkele, örümcek, mite, kakalak, tatarcık, karafatma, lağım faresi, sivrisinek, Amerikan hamam böceği, pamuk faresi.

Ev, işyeri, fabrika, bina ilaçlaması yapan Küçükbakkalköy böcek ilaçlama servislerimiz, açık alanların tümünde de faaliyetlerini sürmektedir. Birçok alanda sunduğumuz ekonomik hizmetlerden ve garantili hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Leave a Reply

İletişim.

Firmamız ile İstanbul, İzmir ya da Kocaeli bölgesinden aşağıdaki merkez ofislerden birini arayarak 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa

Telefon : 0 (212) 540 81 28
Telefon : 0 (212) 451 09 83

İstanbul Anadolu

Telefon : 0 (216) 337 76 65
Telefon : 0 (216) 494 15 67

İzmir

Telefon : 0 (232) 445 34 79
Telefon : 0 (232) 264 88 52

Kocaeli

Telefon : 0 (262) 325 34 28
Telefon : 0 (262) 641 98 72